Odjechani.com.pl

Pełna wersja: MrPsycho daje free.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: Chomik.png]


Tworzę ten wątek ponieważ co tydzień zostaje mi trochę transferu na chomikuj z Chomik Maniaca. Mam nadzieję że w tym wątku dotrwam do końca. Free może się pojawić w każdy dzień tygodnia, więc zaglądaj tutaj codziennie. 

Jeszcze pokrótce przypomnę zasady:
 1. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie jest wytłumaczeniem.
 2. Piszemy tylko i wyłącznie w dniu w którym informuję o FREE
 3. FREE jest tylko przez jeden dzień
 4. Jeśli ktoś zarezerwuje sobie transfer i nie pobierze pliku do godz. 21:00, transfer idzie na kolejną osobę
 5. Jeśli pozostały transfer będzie bliski 0 możesz wciąż pisać, może ktoś zrezygnuje/nie pobierze pliku
 6. FREE dawane jest tylko osobom, które mają min. 15 postów - mogę odstąpić od tej zasady - czyt. poniżej
 7. Linki do plików umieszczamy tutaj.

Informacja dla użytkowników z portalu chomikuj.pl
Jako że chcemy was zatrzymać u nas, aby otrzymać pierwszy transfer nie musicie spełniać 6 punktu regulaminu. Wystarczy że zarejestrujecie się z tego formularza i wyślecie mi PW na chomiku informację o waszej rejestracji. W ten sposób otrzymujecie aż 50% transferu (max. 2GB)! 
Multi konta są automatycznie wykrywane więc nawet się nie starajcie. 
Jeżeli jeszcze aktualne, to żeby transfer nie przepadł ja się zgłaszam :)
1500mb
1500mb
1200mb
1000mb
350mb

Jak się ostatni nie zmieści, to trudno. Mam nadzieję, że nie przychodzę za późno ;)
Dobra, ja odejmuje 3.20GB :diabel
http://chomikuj.pl/Robotox3/zachomikowane

Dam szanse innym, jak się nikt nie zgłosi, to po 22 biorę resztę :diabel
Wysłane na PW. Pamiętaj aby pobrać dzisiaj do godz. 21:00

Pozostało: 2,95GB
http://chomikuj.pl/Robotox3/zachomikowane

Jak nikt nie bierze, to ja muszę się poświęcać ;)
Wysłane na PW
 
Pozostało: 80MB
Dzisiaj kolejne free! Od dzisiaj o nadchodzącym free będę informował dzień wcześniej, tak aby inny mogli też skorzystać!

Dzisiejsze FREE: 4,25GB
Aby poprawić humor w poniedziałek... 5GB!

Dzisiejsze FREE: 5GB
Stron: 1 2 3 4