Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Chomikuj oszukuje ludzi!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dłuższego czasu za obserwowałem, że strasznie spadła mi ilość dodawanych punktów i specjalnie to sprawdziłem, ponieważ mam drugie konto. to Zachomikowałem na mojego chomika pliki od chomików i zacząłem sciągać przez chomikboxa. Ściagnołem wszystkie odcinki gwiazdy lombaru, ale ze było to wczoraj po 3. w nocy. to Mysle ze może mi doda to dzisiaj i zacząłem ściągać tez gta v,  a jak to wiadomo zachomikowane pliki tez powinno mi dawać punkty i co się dzisiaj okazuje dostałem całe 1000 puntów, no to to są jaja i to za sciągnie tylko 3 filmy 

http://screenshot.sh/ouUrrjzbOuryH
http://screenshot.sh/m8Xz5ta8TKKor
http://screenshot.sh/ov2AowvpC4HOH
Licznik chomikuj jest czujny i wykrywa samodzielne pobieranie. Nawet jeżeli masz drugie konto, to jeżeli pobierasz z tego samego IP, to nie zawsze doda tobie punkty. Jest to przeciw nabijaczom, którzy sprzedają konta na allegro.
Pamiętaj, że na 100% pobranych plików nie policzy nigdy tobie 100% punktów. Zawsze system coś zje :P
Ale najlepsze jest to ze 3 filmy co ja sciągałem to mi dodało punkty  i odpada ze ktoś inny mógł by pobierać
(21.05.2015, 17:30)odjechani napisał(a): [ -> ]dodało punkty i odpada ze ktos inny mógł by pobierac
A skąd ty masz takie informacje kto od Ciebie pobiera? Nie wiadomo przecież kto pobrał, w rozliczeniach jest jedynie fakt o pobraniu.
Bo nigdy nikt nie miał dostępu do mojego konta jest za hasłowane i nigdy nie było udostepniene zeby ktos pobierał bo to akurat konto jest dla moich prywatnych rzeczy i po prostu nie ma takiej możliwości od chomikuj otrzymałem wiadomosc ze punkty mogę dostać ale nie muszę ale ze teraz idą w stronę pobierania za punkty tak wiec chcą to ukrócić bo musieli by zapewne duże sumy płacić twórcą http://screenshooter.net/102003934/palktur
(21.05.2015, 22:53)odjechani napisał(a): [ -> ]od chomikuj otrzymałem wiadomosc  ze punkty mogę dostać ale nie muszę ale ze teraz idą w stronę pobierania za punkty tak wiec chcą to ukrócić bo musieli by zapewne duże sumy płacić twórcą

To wszystko nowe wytyczne i nowe usprawiedliwienie swoim nowym regulaminem...

Pamiętam czasy, kiedy na chomikuj.pl - zero blokowania kont użytkowników, zero usuwania i blokowania jakichkolwiek plików - a punkty za pobrane pliki nie zostały mi przyznane. Nie pobierane przeze mnie, lecz przez koleżankę mieszkającą w innym miejscu. W folderze, tak zwane Free tylko dla niej i z plikami które miała pobrać. Zawsze wykazu jakiś pobranych plików brakowało i punktów za nie. Z początku pisałem do administracji, a potem machnąłem na to ręką.

Tytuł tematu dobrze dobrany...
(11.10.2015, 12:50)Senisde napisał(a): [ -> ]Pamiętam czasy, kiedy na chomikuj.pl - zero blokowania kont użytkowników, zero usuwania i blokowania jakichkolwiek plików - a punkty za pobrane pliki nie zostały mi przyznane.
Jakby nie zmieniali podejścia to zwinęliby się jeszcze przed rapidshare albo megaupload.