Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jaki prezent na 18 urodziny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich forumowiczów. 
Chciałem Was zapytać co mogę kupić dla koleżanki na 18 urodziny. 
Liczę na Waszą kreatywność.
Perfum chyba najlepszym wyborem Haha
Możesz kupić jej jakiś zestaw kosmetyków, perfumów lub coś co ona lubi. Wszystko zależy od jej charakteru/zainteresowań i jak bardzo jesteś z nią zaprzyjaźniony.

PS: Niektórzy kupują prezerwatywy, ale tego lepiej nie kupuj Haha
Wiem, że lubi czytać. Można iść tym tropem, ale liczyłbym na jakieś niekonwencjonalne propozycję. Jakieś oryginalne.
Sam nie mam pomysłu.
Hmm.. Możesz napisać dla niej książkę lub jakiś notatnik. Np. najważniejsze jej chwile z ostatnich kilku lat, czy coś podobnego. Nie jest to łatwe, więc możesz zamiast tego kupić jej po prostu jakąś dobrą książkę. Możesz też zrobić pusty zeszyt i pozbierać podpisy kolegów i koleżanek z całej klasy i jej to podarować. Na pewno się ucieszy :)
Wszystko zależy od jej upodobań i Waszych relacji. Możesz w rozmowie wybadać czego by chciała. Możesz też przygrać na klasyka, kupić bombonierkę, butelkę dobrego wina i jakiś pomniejszy drobiazg (książka, film, album muzyczny jej ulubionego zespołu) i tyle.

Nie podałeś budżetu, więc może kup jej Porshe, na pewno się ucieszy. Haha

Nie kupuj dziewczynie kosmetyków, ani perfum pod żadnym pozorem. Chyb, że doskonale wiesz czego używa. Potraktuj tę radę poważnie. Niektóre kobiety używają specyfików rodem z księgi alchemicznej i każda ma swoje wywary.
Dziękuję za pomysł, poczekam jeszcze na inne pomysły.

Mój budżet to 100 zł. Porshe wyszłoby koło 8zł także zostaje 92. Hyhy

Co do kosmetyków to nie kupię. Różne gusta.
Może zaoferuj jej rozdziewiczenie, usługa kompleksowa deluxe. Haha

100 zł powiadasz, to można powiedzieć idealna kwota na książkę (jeśli lubi czytać), lub album muzyczny na CD (jeśli znasz jej ulubiony zespół) i do tego dobre czekoladki i różyczki jako wisienkę na torcie. Czasami trafiają się okazję jak np. dobry koncert na który można kupić bilet.

Możesz kupić ładny łańcuszek lub bransoletkę. Możesz też zorganizować zdjęcie ze znajomymi i nią, po czym zebrać podpisy każdego z nich na tym zdjęciu z dedykacją, ładnie oprawić. Ostatecznie zawsze możesz jednak zaoferować jej bajeczną noc... Haha
Ciekawe propozycje, niestety to dziewczyna mojego kumpla. :)
Eee, to ja bym się nawet specjalnie nie wysilał. :diabel Zazwyczaj jak ktoś pyta na forum o porady, to faktycznie leży mu coś głębszego na sercu, a ja w damsko-męską przyjaźń nie wierzę, więc każda z powyższych moich propozycji będzie aż za dobra, no może poza łańcuszkami i różą, skoro to dziewczyna twojego kumpla. ;)

A już kurde myślałem, że uda mi się kolejnego namówić na sztuczkę ze znikającym dziewictwem. Haha
Możecie się zrzucić ze znajomkami i dać jej na przykład bransoletkę albo ładną obrączkę (jeżeli znacie rozmiar) z grawerem, albo zegarek czy coś w podobnego.
Możesz dać jej album fotograficzny ze zdjęciami z Waszych imprez i zostawionym miejscem na kolejne.
Możesz poszukać po antykwariatach jakiegoś pierwszego wydania książki, którą lubi albo dać jej ładną metalową zakładkę do książki z grawerem i osobiście uważam, że ten pomysł będzie najlepszy. :) Na przykład takie są, [Obrazek: 1ed1ff421f6490a53a899ccb04b279c90984a277.jpg] albo [Obrazek: zakladka-oksydowana.jpg]
[Obrazek: tn_zakladka_piorko.png]
A na takiej grawer Ci się zmieści:
[Obrazek: zl-grawerowana-zakladka_1104.jpg]
Stron: 1 2 3