Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Dziwne zachowanie komputera i internetu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich serdecznie, ostatnio zgłaszam się do was z samymi problemami ale teraz mam naprawdę poważny i nie wiem co zrobić, no to tak po kolei mam internet z T-Mobile od jakiś 7 miesięcy z początku działał ładnie pobieranie 1-2 MB/S a upload jakieś 300-500 kb/s teraz od jakiegoś miesiąca internet ciągle spowalnia aktualnie pobieranie 100-200 kb/s a uploadu to nawet nie sprawdzałem. Pisałem do działu obsługi T-mobile i oni mówili że u nich jest wszystko ok i wyświetla się prędkość 1 mb/s która jest prawidłowa dla technologi 3G , gdzie ja 1MB/S widziałem z miesiąc temu. Teraz to jest tragedia sąsiadów nie mam blisko więc to niemożliwe że ktoś się podłącza jak już coś to musi to być zdalnie. Z reszto w adresach MAC nic nie ma. Oprócz tych z mojego domu. Oprócz tego mój komputer od jakiś dwóch dni przy włączaniu przy ekranie logowania albo się zacina albo komputer uruchamia się jeszcze raz i w dodatku 3 razy wolniej, komputer mam prawie że nowy, bo od kupna minęło może z pół tory miesiąca. I tu jest moje pytanie czy jakiś haker czy ktoś inny mógł się włamać na mój internet i komputer. Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.
Spróbuj przeskanować komputer dobrym antywirusem.
Skanowałem już Malwarebytes Anti-Malware mam też zaporę Comodo Personal Firewall
Jeżeli jakiś haker, czy wirus to będzie on tylko na Windowsie. Nagraj na pendrive jakiegoś Linuxa Ubuntu, uruchom i zobacz, czy internet będzie działał szybciej, a komputer sprawniej.
Niestety nie mam żadnego systemu typu ubuntu, linux itp.
To nie problem, ubunto jest darmowy, wystarczy pobrać go z np. tej strony: http://www.instalki.pl/systemy-operacyjn...buntu.html.

Następnie pobierz http://chomikuj.pl/Dystrybucje/*e2*96*a3...xecutable)
i nagraj zgodnie z instruckją programu plik .iso na pendrive,
No tak ale jak ty to sobie wyobrażasz teraz znowu spadła prędkość do 50 kb/s

Edit : Zapominałem dodać że na drugim kompie jest to samo. Internet w ogóle raz wszędzie chodzi nawet ok , a drugi raz prędkośc spada tak jak teraz do 50 kb/s
Dobra widzę że z internetem nikt nie pomoże a co w takim razie z kompem bo jak go włączam to dochodzi do okna ładowania systemu i komputer się wyłącza i wtedy trzeba włączyć jeszcze raz zawsze za drugim razem działa ale to troche męczące się staje.
Hmm tak po prostu, a zasilacz żyje? ;)
No ta, żadnych zmian nie zauważyłem chodzi tak jak i chodził ale jak już pisałem nie znam sie na tym.
Stron: 1 2