Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Prezent na rocznicę ślubu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na mój gust najlepsza jest ta grawerowana statuetka, ale ta skrzynka wina też jest niezła.
O tą drewnianą Ci chodzi czy akryl
Ta drewniana statuetka też fajna, teraz na 15 lat potem można podobną kupić na 20 itp taka fajna kolekcja by się tworzyła, sam już nwm. Czasu coraz mniej.
Statuetka z młodą parą to podziękowanie dla rodziców, które czasem para młoda daje na ślubie. Jako prezent na rocznicę- odpada, popełnisz gafę. Wg. mnie skrzynka na wino z dobrym winem w środku, jeżeli Twoi rodzice lubią wino.
Myślę, że równie fajnym prezentem, który wyniesie Cię mniej, niż 100 złotych za całość będzie wybór zdjęć, które upamiętniają ważne dla Was momenty włącznie z ślubem rodziców. Na pewno mają jakieś zdjęcia. ;) I albo sam, albo poproś kogoś z forum do pomocy, niech zrobią Ci ładną oprawę graficzną, zamieść w nim również podziękowania od siebie i życzenia, do druku i gotowe. :)
Albo powiedz mi, ile czasu Ci zostało do rocznicy, bo może mogę Ci zrobić handmade album.
To nie dla moich rodziców, tylko dla cioci i wujka, zdjęć nie posiadam, a nie chcę prosić ich o udostępnienie :P
Czy koniecznie tam wino musi być w tej skrzynce ? :D ?
Chyba zostanę przy tej skrzynce na wino.
Teraz tylko tekst, nagłówek
Drodzy Jubilaci
życzenia
.
.
,
życzy <imię>
i takie coś jak tutaj jest zaznaczone też zostawić ? http://scr.hu/1e8t/lg2h9
Imiona i datach ich ślubu ? :D
Napisz datę rocznicy. :P
Stron: 1 2