Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Imigranci na wesoło
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak na wesoło, aby trochę się wyluzować z tą sprawą z imigrantami  Haha

Z tymi mediami to 100 % racji, aczkolwiek podobno Ewa Kopacz chce przyjąć tych imigrantów.
(29.09.2015, 09:38)amb00 napisał(a): [ -> ]Ewa Kopacz chce przyjąć tych imigrantów.
To sobie może chcieć, przez miesiąc nie zdąży, a tyle jej zostało do końca władzy :>
[Obrazek: nUaG1Gm.png]
Ewka nie chce wygrać, tylko liczy na jakiś eurostołek.
[Obrazek: 14396500646091.jpg]
[Obrazek: 0_1_68007_Biedni_uciekajacy_przed_wojna_..._amb00.jpg]
Niby wszystko ładnie, spoko, ha ha ha hi hi hi, a nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie problemy są z tymi skur*&^mi, którzy włażą do naczepy w niektórych portach albo przy Eurotunelu. Za każdego takiego gagatka kara to 2000. Funtów. Dajmy na to- wlezie ci na naczepę takich 3. Nagle robi się z tego 6000. Funtów. Dziś sprzedają szterlinga za około 5,78. To się robi 34.680 złotych. Wyprawienie kierowcy w drogę kosztuje mnie około 6 tysięcy. To jest 5 kursów. I serio, straż się nie chromoli, czy ty chciałeś go przewieźć czy wlazł na naczepę jak byłeś w kiblu. Zapłacić trzeba. Sorry, że może dla Was to brzmi ostro, ale dwóch takich znalezionych potrafi narobić problemów. Nawet, mimo karnetu TIR czy plomby na naczepie.
Easy, Dema :) Mój post miał za zadanie rozluźnić trochę tą poważną sprawę. Doskonale wiem co się dzieje i zdaję sobie z tego sprawę oraz z konsekwencji, które z tego wynikają z obu stron, bo ten temat śledzę codziennie.
Te wszystkie hejty, nienawiść lub współczucie, miłosierdzie itp. to codzienność na portalach społecznościowych. Jednak można czasem spojrzeć na to z zabawnej strony przymrużając oko i trochę się wyluzować.
Ciągłe napinanie się z tej sytuacji jak dla mnie to jest bezsensu. Jak ktoś chce zaszyć się we własnym kąciku i patrzeć na to ciągle poważnym spojrzeniem i przejmować się to proszę bardzo. Każdy z nas ma własne życie i wydaje mi się, że powinniśmy się skupić głownie na nim :)
Najbardziej dobijające jest to, że imigranci którzy ponoć jadą za pieniądzem itd. Mają lepsze telefony ode mnie. :D
Stron: 1 2