Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Losowanie grup Euro 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już jutro o godzinie 18.00 odbędzie się losowanie grup na Euro 2016 we Francji. 

[Obrazek: uefa-euro-2016-banner.jpg]

Oto koszyki:
I.
  • FRANCJA, HISZPANIA, NIEMCY, ANGLIA, PORTUGALIA, BELGIA
II.
  • WŁOCHY, ROSJA, SZWAJCARIA, AUSTRIA, CHORWACJA, UKRAINA
III.
  • CZECHY, SZWECJA, POLSKA, RUMUNIA, SŁOWACJA, WĘGRY
IV.
  • TURCJA, IRLANDIA, ISLANDIA, WALIA, ALBANIA, IRLANDIA PÓŁNOCNA
Polska trafi na dowolną drużynę z koszyka I, II i IV. Nie jest możliwe trafienie na drużynę z koszyka III.

Jaka jest Wasza grupa marzeń? Moja to: Francja, Austria, Albania.
Jak ktoś chce, może sam wylosować drużyny na stronie http://ekstraklasa.net/euro2016/wylosuj-...7454ddfabf
Belgia Rosja Albania najłatwiej będzie :D
Losowanie >> link

Wylosowałem:
  • AUSTRIA
  • IRLANDIA
  • CHORWACJA
Oto grupa Polski:
Grupa C:
-Niemcy
-Ukraina
-Polska
-Irlandia Północna

Nie jest źle Ok, Niemcy trudny zespół, jednak Ukraina i Irlandia Północna już są do ogrania. Mogło być gorzej.

Dla ciekawskich inne grupy Euro 2016:


Grupa A
Francja
Rumunia
Albania
Szwajcaria

Grupa B
Anglia
Rosja
Walia
Słowacja

Grupa C
Niemcy
Ukraina
Polska
Irlandia Północna

Grupa D
Hiszpania
Czechy
Turcja
Chorwacja

Grupa E
Belgia
Włochy
Irlandia
Szwecja

Grupa F
Portugalia
Islandia
Austria
Węgry

[Obrazek: fxd.png]
Myślę, że właśnie dziwnie się gra, jeśli w grupie są 4 równe, najłatwiejsze drużyny, ponieważ każdy z każdym może wygrać, nie ma przeważającego jednego zespołu, piłka jest nieprzewidywalna. Dla nas taki układ nie uśmiechnął się w 2012 roku na Euro, ani w eliminacjach do mistrzostwa świata 2010 jeśli ktoś pamięta, kiedy w grupie mieliśmy Słowaków, Słoweńców, Czechów, Irlandczyków z północy no i San Marino. Zajęliśmy wtedy przedostatnie miejsce. Musi więc jakiś zespół przeważać, taki jak np. Włochy, Niemcy czy Hiszpania.

Ja miałem życzenie, by z Polakami w grupie były takie reprezentacje jak:

- Portugalia (chociaż Niemcami też bym nie wybrzydził)
- Szwajcaria
- Islandia/Irlandia Płn.

Jeśli chodzi o wylosowaną dla Polaków grupę C, to jest dobrze. Z takiej grupy można śmiało wyjść. Wystarczy nawet jeden mecz wygrać i jest szansa na awans.
Tym razem wyjdą 3 drużyny, czy też dwie, jeśli któreś z dwóch drużyn uzbierała najmniej punktów z 3 miejsca. Polacy grają dużo lepiej jak nigdy, więc myślę, że awans do 1/16 finału jest w zasięgu ręki.

Ważny będzie na pewno mecz na początek z najsłabszą w grupie teoretycznie drużyną - Irlandii Północnej. Jeśli wygramy to dam nam to pozytywnego kopa. Z Ukrainą myślę, że również możemy wygrać, ta reprezentacja nie jest aktualnie tak silna jak nasza, no ale to wszystko może się zmienić. Mecz z Ukrainą na koniec fazy grupowej, myślę że nie o honor, tylko by pokazać, że zasługujemy na wyjście z grupy. Najciekawszym meczem będzie pojedynek z Niemcami, no ciekawe. Niemcy od czasu kiedy są mistrzami świata nie prezentują swojej najwyższej formy, mimo to nie grają źle, ale myślę, że jeśli wygraliśmy z nimi to jest szansa, że będziemy grać z nimi jak równy z równym. Ważne jest nastawienie mentalne do meczu, przede wszystkim by dobrze wejść w mistrzostwa no i przygotować się dobrze na reprezentacje Joachim Löwa. Ostatnie mecze pokazały, że nie ma się bać czego sąsiadów za zachodniej granicy. Nikogo nie należy lekceważyć, bo to w końcu mistrzostwa, finały najlepszych drużyn Europy.

Moim pragnieniem co do reprezentacji jest oczywiście wyjście z grupy, a już będę bardzo zadowolony jak dojdziemy do ćwierćfinału, no ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Jeśli chodzi o grupę marzeń to myślę, że może to być grupa A - dla Francuzów, nie najsilniejsze zespoły, czy też w miarę "równa" grupa F. Grupa śmierci to może D czy E. Myślę, że silne drużyny są w grupie E. Belgia pierwsze miejsce w rankingu FIFA, Włochy wicemistrzowie Europy, Szwecja też nie najgorsza, na pewno łatwo się nie poda wraz z Ibrahimowiciem i Irlandia trudny styl gry.
To ja się wypowiem na temat naszej grupy:
Ukraina i irlandia są(myśle) łatwymi rywalami natomiast Niemcy, mają lepszych piłkarzy(w porówaniu do wcześniej wymienionych drużyn), ale nie zapominajmy, że możemy z nimi wygrać i pokazać światu że piłka nożna należy do nas ^^