Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Internetowe rewolucje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: unnamed.png]



Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, no i oczywiście Google stworzyli Internetowe rewolucje czyli miejsce w którym możesz nauczyć się jak wykorzystywać internet do rozwoju swojej firmy i kariery lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę. 

Cytat:...wirtualna akademia dla przedsiębiorców, która bezpłatnie szkoli z marketingu internetowego.



Eksperci Internetowych Rewolucji pomogą Ci osiągnąć sukces online. Korzystać mogą wszyscy - niezależnie od wieku, poziomu wiedzy i wykształcenia. Google chce abyś nauczył się wypromować siebie lub swoją firmę online. Jednym słowem nasz gigant chce żebyś zaczął generować mu przychody.




Wygląd panelu:


[Obrazek: screencapture_rewolucje_withgoogle_com_d...854574.png]

Certfikat:


[Obrazek: cert.jpg]

Szczerze mówiąc zrobiłem to tylko dlatego, że byłem ciekawy jak wygląda certyfikat ;)  Większość działów ukończyłem na 100% bez wcześniejszej nauki. Dlatego też sądzę, że to szkolenie jest skierowane do osób, które wcześniej prawie w ogóle nie miały styczności z czymś takim jak marketing internetowy.

Na początku, czyli przy pierwszym zalogowaniu, portal sam dobiera nam indywidualny program nauki na podstawie naszych umiejętności oraz własnego wyboru.

Uważam, że jest to fajna inicjatywa ponieważ w Polsce mamy bardzo dużo osób, które nie potrafią wykorzystać internetu jako sposobu na szybki zarobek. Wolą to oddać w ręce specjalistów, co mogą zrobić tak naprawdę sami zleceniodawcy. Oczywiście tak jak napisałem wcześniej, google - przewodniczący całej akcji pod słowem nauka widzi głównie zarobek. Wszelkie umiejętności, jakie możemy zdobyć w tym serwisie, ukazują głównie jak korzystać z usług tego internetowego giganta. Co oznacza oczywiście pieniądze. Jak Wy to widzicie?