Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Wykop.pl-co mysliecie o tym portalu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie. Z jednej strony są bardzo ciekawe znaleziska na nim z drugiej strony jest na nim pełno użytkowników, których łatwo robić w konia newsami bez wiarygodnego źródła.
A jaka jest Wasza opinia na temat tego portalu i ich użytkowników?
Myślę, że wykop jest to dość trafny pomysł, aczkolwiek pomysł jak zwykle zerżnięty, bo mało który popularny polski portal nie jest zapożyczonym pomysłem, ale mniejsza o to, gdyż to mało istotne. Wykop sam w sobie dla mnie zawsze był zbiorowiskiem arogancji, cebuli i bólu d**y... ;)

Małe siedlisko toksycznej społeczności, wpadam tam tylko na chwilę przypadkiem z Google i zazwyczaj po przeczytaniu paru komentarzy znów mi się robi niedobrze i wychodzę, ogólnie panuje tam samowolka, czego nie znoszę. Nawet ludzie, którzy deklarują się tam jako wykształceni, schodzą tam do poziomy szympansa, oczywiście nie dosłownie, bo nie chce obrażać tych stworzeń.

Cała strona bazuje na porządkowaniu treści z internetu, użytkownicy mogą to komentować i oceniać, w sumie fajne, gdyby nie komentujący...

Dla mnie wykop, to jedno z miejsc w sieci, których unikam. Oczywiście nie twierdzę, że nie ma tam fajnych ludzi, ale tak czy siak podziękuję... Oczywiście znów wychodzi, że coś krytykuję, ale bardziej skupiam się na społeczności, niż samym portalu, po prostu nie moje miejsce, więc tak to oceniam.
Jedynym plusem jest to, że czasem można tam znaleźć coś ciekawego. Ogólnie korzystam raz na ruski rok, albo po prostu wchodzę, jak ktoś podeśle mi coś ciekawego. Z dwojga złego wolę reddit. O wiele więcej wartościowych wiadomości, a przede wszystkim bardziej interesujący ludzie, którzy w większości mają coś sensownego do powiedzenia.
Ja w związku z ogólnym, żenującym poziomem Wykopu zdecydowałem się na usunięcie konta na nim. Szkoda po prostu czasu i nerwów na tamtejszy syf.
Zaglądam tam czasami. Traktuję ten portal raczej jako taki rodzaj "linkowni" bo czasem można znaleźć tam odnośniki do ciekawych artykułów albo stron. 
Komentarze na ogół żenujące. Zdarzy się czasem ciekawa dyskusja ale to jakiś promil całości. Najbardziej irytuje mnie to podniecanie się kolorem nicku i walenie w kółko tych samych tematów i obrazków które mają być śmieszne po raz tysięczny.
Nigdy nie miałem tam konta i nie zamierzam. Czasami korci mnie, żeby tam coś skrobnąć ale nie chcę wdawać się w "dyskusje" z wszechwiedzącymi gimbusami, a szansa na trafienie na kogoś konkretnie myślącego jest niewielka  (ale jest).
(15.10.2016, 20:31)Jarus napisał(a): [ -> ]Najbardziej irytuje mnie to podniecanie się kolorem nicku i walenie w kółko tych samych tematów i obrazków które mają być śmieszne po raz tysięczny.
Z dyskusji w komentarzach na Wykopie, to dość żenującymi rzeczami jeszcze są:
-Teksty typu "usuń konto".
-Wypowiadanie się o rzeczach, o których nie ma się zielonego pojęcia.
-Robienie offtopu i np. gadanie o imigrantach w znalezisku o kotach(kiedyś chyba na coś takiego trafiłem).
-Wałkowanie w kółko tego samego tematu i nie tylko tych śmiesznych. Ostatnio na Wykopie modne się stało ciągłe wrzucanie tematów o Wołyniu.
-Robienie afer i ból du*y o pierdoły np. o brak zdjęcia polskiej flagi na głównej stronie w dzień niepodległości. http://www.wykop.pl/link/2850983/flaga-na-glownej/
No i oczywiście wypowiedzi w rodzaju "tak było" (do tego koniecznie kolejny komentarz + obrazek z JPII) i "wiem na pewno" bo gdzieś tak w necie było napisane. Aha, i co mnie w sumie bardziej śmieszy niż denerwuje, to komentarze wyjaśniające, oceniajace i rozstrzygajace zakonczone stwierdzeniem, że ten "komentator" nie czytał w sumie artykułu ale zerknął na tytuł więc wie. Auc
(15.10.2016, 21:41)Jarus napisał(a): [ -> ]zakonczone stwierdzeniem, że ten "komentator" nie czytał w sumie artykułu ale zerknął na tytuł więc wie. Auc
Najlepsze to są tam stwierdzenia typu, że ktoś jest lewakiem albo żydem, bo ma inne zadnie na jakiś temat Haha Dla tych co nie widzieli, zapomniałem jeszcze dodać informacji o moim niedawnym, sławnym na Wykopie eksperymencie, który skończył się dla mnie tygodniowym banem. https://odjechani.com.pl/Thread-Jak-latw...lowa%C4%87
Ja wykop wykopałem z Google, tzn ban jest i nie wyświetla mi się w wynikach wyszukiwania. Po prostu nie da się tam nie zerknąć na komentarze i zawsze jest ten ból, że ludzie się tak żrą o byle co.