Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Euro 2016 bez kibiców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mecze Euro 2016 bez kibiców? UEFA poważnie rozważa możliwość rozgrywania spotkań mistrzostw Europy przy pustych trybunach, jeżeli będzie istniało duże ryzyko zamachu terrorystycznego. - W razie ewentualnych problemów z zapewnieniem widzom bezpieczeństwa, mecze będą przekładane na kolejny dzień, a spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności - powiedział Martin Kallen, dyrektor turnieju z ramienia UEFA. - źródło: ekstaklasa.net

Co, o tym myślicie?
Nawpuszczali brudasów do Europy, to mają to co chcieli.
Jak będzie tak jak jest teraz, to ja jestem prawie pewien, że bez "bombowego" incydentu te mistrzostwa nie zostaną rozegrane. Terroryści czują się coraz pewniej. Ja się cieszę, że mogłem cieszyć się swoim dzieciństwem w wolnej Europie, teraz też martwię się wielkim świętem, które odbędzie się w Krakowie, na które się wybieram, ale jednak Polska to nie Francja czy Belgia, no ale...

Jest się o co martwić, najbardziej chyba żal tych, którzy zdają się być do reszty pochłonięci przez iluzję bezpiecznej Europy, bo sam chyba czuję się gotowy na ewentualne zakłócenie tego spokoju. Za jedną granicą wojna, przez drugą właśnie przejechał pierwszy uchodźca. To początek nowego czasu, obca cywilizacja nas wypiera, a my zapraszamy ich do tego. Nasze dzieci i wnuki będą nam to wypominać.