Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak zablokować stronę w Google, czyli Personal Blocklist
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem gorąco polecić ludziom szanującym swoje nerwy i chcących odgrodzić irytujące, zakłamane, propagandowe, czy śmieciowe strony od tych bardziej wartościowych, zachęcam do korzystania z tego rozszerzenia dla Chrome. Jeśli macie dość tak jak ja, ciągłego trafiania na popularne, ale zarazem irytujące strony podczas wyszukiwania konkretnych haseł, to będziecie zadowoleni.

Dzielę się z Wami swoim osobistym filtrem, chętnie też przejrzę Wasze listy stron, ale umieszczajcie je tylko w tagach [spoiler]. 



onet.pl
eurosport.onet.pl
wiadomosci.onet.pl
o2.pl
interia.pl
wp.pl
natemat.pl
preloaders.net
newsweek.pl
tvn.pl
wprost.pl
se.pl

Niestety lista jest nowa, bo kiedyś zebrałem znacznie więcej. Odcinam te strony, które oferują niskiej jakości content tematyczny, jednak posiadają wysokie PR w Google, automatycznie odtwarzające wideo, ogromną ilość bannerów z którą nawet Adblock sobie nie radzi, śmieciowe i propagandowe artykuły, okienka wyskakujące po opuszczaniu karty i inne, również irytujące. Za to do wyjątków samego Adblkocka o którym wspomniałem oczywiście dodaję te serwisy, które nie zalewają banerami, czy reklamami, by nie być chamem.

Link do rozszerzenia: https://chrome.google.com/webstore/detai...cdef?hl=pl
(07.03.2017, 20:43)Swordancer napisał(a): [ -> ]którą nawet Adblock sobie nie radzi
Bo raz, że Adblock ma tzw. białą listę(do wyłączenia klikając w jednego checkboxa) a dwa aby Adblock był w pełni funkcjonalny, trzeba mu doinstalować dodatkowe filtry.
Fajna lista, nie znam wszystkich wymienionych stron, ale mogę potwierdzić, że o2, onet czy wp to straszne rakowiska.
Ja do tej listy jeszcze dodałbym:

wykop.pl
pudelek.pl
prawicowyinternet.pl
BTW. Skoro na liście jest onet.pl, to można z niej wywalić eurosport.onet.pl oraz  wiadomosci.onet.pl, bo to wszystko pod ten onet podchodzi.
No pewnie że ściek dla ćwierć-mózgów ale czasem są błyskotliwe komentarze pod wykopkami, albo jakieś śmieszne memy. W końcu to nasz jedyny, polski Reddit trzeba o niego dbać :P. Czasem jest się z czego pośmiać, poczytać komentarze naiwniaków i ich wojny. Na wykopie poziom informacji i tak jest większy niż na Spider's Web czy AntyWebu gdzie poziom absurdu i idiotycznych artykułów sięga szczytu :D.
zapomnieliście o:

viralka.pl