Odjechani.com.pl

Pełna wersja: SNOWDOG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka.

Już od jakiegoś czasu próbuję się zadomowić na jakimś forum, ale coś mi nie wychodzi. Swego czasu bardzo dużo spędzałem czasu na forach, ale po pewnych wydarzeniach zrezygnowałem z nich na jakiś czas a potem stałem się tak wobec nich krytyczny, że ciężko mi dogodzić. Zobaczymy, może tutaj w końcu dłużej posiedzę.
Witamy Cię ciepło na naszym forum. :)
Hej! Napisz coś o sobie jak możesz :)
Braciszku! :D Widzę, że i Ty szukałeś w miarę aktywnego forum? Kiedy to było, jak ostatnio się na jakimś forum razem udzielaliśmy? 5 lat temu?
Witam ciepło :P
Cześć!
(22.04.2017, 23:40)Swordancer napisał(a): [ -> ]Witamy Cię ciepło na naszym forum. :)
Siemanko.

(23.04.2017, 02:06)amb00 napisał(a): [ -> ]Hej! Napisz coś o sobie jak możesz :)
Ale co mam napisać? Najlepiej zadaj konkretne pytania.

(23.04.2017, 11:15)ironova napisał(a): [ -> ]Braciszku! :D Widzę, że i Ty szukałeś w miarę aktywnego forum? Kiedy to było, jak ostatnio się na jakimś forum razem udzielaliśmy? 5 lat temu?
Ano szukałem. Zobaczymy, może tutaj w końcu dłużej zabawię. Ostatnio chyba nawet jakoś 6 lat temu.

(23.04.2017, 20:29)Diablo09 napisał(a): [ -> ]Witam ciepło :P
Siemka.

(23.04.2017, 23:14)Demanufacture napisał(a): [ -> ]Cześć!
Cześć.
(24.04.2017, 11:48)SNOWDOG napisał(a): [ -> ]Ale co mam napisać? Najlepiej zadaj konkretne pytania.
Cokolwiek np. wiek, zainteresowania, Twoja praca lub szkoła, itp.
(24.04.2017, 17:37)amb00 napisał(a): [ -> ]
(24.04.2017, 11:48)SNOWDOG napisał(a): [ -> ]Ale co mam napisać? Najlepiej zadaj konkretne pytania.
Cokolwiek np. wiek, zainteresowania, Twoja praca lub szkoła, itp.

Wiek - 24
Zainteresowania - Wszystko co związane z walką, oraz trochę fantastyka
Praca - zaczynam właśnie pracę w jednej firmie, ale ciężko mi nazwać stanowisko - coś w stylu animatora, będzie chyba najbardziej trafne
Szkoła - studiuję na uniwersytecie
Hej, hej, siemanko!
Stron: 1 2