Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Witam Google chrome vs Opera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Napiszcie czy dzisiejszą wersją operą warto się zainteresować czy z chrome nie przesiadać się proszę o szczere opinie a nie przyzwyczajenia
Jako użytkownik Chrome mogę jedynie przyznać, że jest coraz gorzej. Chrome jest brzydki, zasobochłonny, ma niestabilne procesy kart.
Ja siedzę na operze testuje bite kilka miesięcy i jestem zadowolony. Jest kilka rzeczy które bym przeniósł z firefox'a gdyż bardzo pomogłyby mi w plemionach, aczkolwiek jest bardzo dobrze. :)
Korzystałem z Opery dobre kilka lat. Od kilku miesięcy przesiadłem się na chrome, bo jest mniej zasobożerny, jednak jeśli chodzi o funkcjonalność to Opera zawsze dawała użytkownikowi więcej. Odświeżony wygląd tej przeglądarki jak najbardziej na plus.

Jeśli zależy ci na wydajności korzystaj z Chrome, a jeśli wolisz dodatkowe narzędzia wybierz Operę.
Opera przy dużej ilości kart zaczyna mocno przymulać i RAMu zużywać. Chrome zdecydowanie lepiej z tym sobie radzi, zresztą od Firefoxa chyba też.
Powiedz to Edge, tam przeglądarka spisuje się najlepiej, gdyby nie ten cholerny brak wszystkich rozbudowanych funkcji. Niby wszystko jest, ale jednak zawsze braknie jakiejś drobnostki po dłuższym użytkowniu. Czekam tylko aż wrzucą projekty rozszerzeń do Visuala, gdzie będzie je można pisać w C#, to Edge dostanie nowe życie.
Opinie wezmę pod uwagę i sam przetestuję choć przyzwyczaiłem się do Chrome=Pozdrawiam
Jednak Chrome bardziej mi pasuje ze względu na Funkcję
Stron: 1 2