Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Prezent dla przyjaciela na wesele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma za bardzo co się rozpisywać. Znam gościa od dziecka. Jego partnerkę widziałem może 2-3 razy dopiero, więc nie za bardzo nie wiem czy jest coś takiego, co przydałoby się im obu. Coś praktycznego? Trochę chyba oklepane prezenty są w tej kategorii. Tak, jak w temacie. Jeśli macie jakieś pomysły, to będę wdzięczny za podsunięcie czegoś ciekawego ;)
Możesz dać prezent dla Pana Młodego i Panny Młodej oddzielnie, tak btw. ;)
Ja zawsze się pytam zapraszających o listę prezentów. Jak nie masz pomysłu/listy zawsze możesz dać tylko "kopertę". Chyba lepsza opcja, niż nietrafiony prezent. Opcją jest też voucher na coś, komplet jakiejś lepszej jakościowo jedwabnej pościeli, butelkę jakiegoś dobrego wina lub whiskey (takiej na specjalne okazje ;)), jeżeli para jeszcze nie mieszka razem to wszelaki sprzęt przydatny w domu- drobne AGD, zastawa, komplet sztućców, opcji jest dużo.
Jaką kwotę chcesz na to przeznaczyć?
Ja osobiście jestem w tej samej sytuacji co Ty i choć możliwe, że będę na weselu, bo jestem w Holandii i nie wiem jeszcze czy będę mógł wrócić na te kilka dni, to planowałem dać kopertę z gotówką i życzeniami, do tego może jakiś drobiazg. Koszta wesela są spore, prezenty często zbędne, a kasę można wydać na co się chce choćby odzyskać część wydaną na wesele. Ja sobie odłożyłem 4 stówki i myślę pyknie.
Pieniądze zawsze można dać. To uniwersalne, ale potem są tylko "licytacje" i pamięta sie te osoby, które dadzą więcej mamony :D Taka prawda. A dobry prezent od kogoś dłużej zostaje w pamięci.
Voucher myślę to dobry pomysł. Rozejrzę się za czymś ciekawym. Z tego co wiem to lubią podróżować, więc może coś ciekawego się znajdzie.
(18.07.2017, 17:31)Vier napisał(a): [ -> ]Voucher myślę to dobry pomysł. Rozejrzę się za czymś ciekawym. Z tego co wiem to lubią podróżować, więc może coś ciekawego się znajdzie.
Dream Jump ma teraz promocję na skoki. :D Jeżeli lubią ekstremalne opcje, to ta jest fajna. :P
Demanu, a co jak przyszła panna młoda jest w ciąży?

A co powiesz na taki czy podobny komplet pościeli. Taki prezent z pewnością zostałyby na kilka lat i przyszła para młoda pamiętałaby o osobie, która obdarowała ich takim prezentem. Czy też jakiś komplet z imieniem przyjaciela na poduszce i jego wybranki. Coś się znajdzie z pewnością.

Z racji, że nie jest to jakiś duży koszt, to myślę, że do tego w kopercie 2 czy 3 stówki, albo jeszcze jakiś fajny gadżet i wszystko. :)

Co myślisz?
Dobry pomysł :) Dzięki. Coś na pewno stworzę fajnego. Myślę tak do 400 złotych się zmieścić.
Komplety pościeli 3D są też super pomysłem na taki weselny prezent :D Trochę kosztują, ale są bardzo efektowne