Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak zmienić zdjęcie profilowe w Badoo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak zmienić zdjęcie profilowe w Badoo? - jak mi ktoś zdradzi tę tajemnicę to dostanie reputa na forum. Układ chyba dogodny?

Karol

Zdjęcie, które otrzymało najwyższe oceny w dziale "Twoje zdjęcia" zostanie automatycznie Twoim zdjęciem głównym. Jeśli masz tylko jedno zdjęcie w dziale "Twoje zdjęcia" to zdjęcie to będzie Twoim zdjęciem głównym.
Ja sie dalej pytam jak zmienić zdjęcie profilowe.

Karol

http://translate.google.pl/translate?hl=....com/help/

Dział Albumy pkt. 17

To bardzo proste, przejdź do swojego profilu, klikając na profil .. kliknij na swój obecny profil, usunąć aktualne zdjęcie (minus [-] i Delete). Po tym widać, że zdjęcie z Twojego profilu zmienia się z innym z albumu ..
No normalnie, wchodzisz na swój profil i po lewej masz zdjęcie profilowe. Kiedy najedziesz na nie myszką uwidoczni się opcja "edytuj zdjęcia". Tak ogólnie mam tam konto od niedawna, ale muszę przyznać, że straszny chłam, zbieranka pseudolowvlasów, pajaców, oszustów i niewiernych mężów. Z kobietami z tego co słyszę też wcale nie jest tam lepiej.