Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Koniec świata!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie;) jutro ma być koniec świata, nie wiem, czy wątek pasuje 100%, ale oddaje po części mój zamysł:) jeśli wierzycie, że jutro zginie te 98% ludzi, a chcecie przed śmiercią zrobić dobry uczynek, dajcie znać, przyślę Wam mój numer konta i będziecie mogli przelać dowolną sumę;) liczy się jak normalnie, a nie zaboli, bo w końcu będzie over, prawda?:)
Pisz proszę tu na priv, albo dowiedź chomika donkamilos!

Pozdrawiam

Kamil!:)
Hahaha, ale się uśmiałem ;D
Dobry pomysł na zarobek - tylko szkoda, że nikt na to nie pójdzie ;D

Wpadnę tutaj do tematu za dwa dni i zobaczę jak idzie Ci "zarabianie".

Beata

Ha ha ha h aha Kruszynek ja tu z Tobą wdepnę by sprawdzić jak kolega się wzbogaca :D.

David

Uwaga!
Jeżeli ktoś chce wpłacić donKamilosowi pieniądze niech się śpieszy, ponieważ koniec świata podobno nastąpi równo o 6.00!

Karol

Smiech na sali , cuda na kiju... żadnego końca świata nie będzie... tak samo jak miał Watykan pod ziemię się zapaść...
A ja na temat końca świata powiem tyle:

Jestem niezniszczalny ponieważ przeżyłem już tyle tych końców świata, że ja pitole.
hmmm... polska na 100% nie zginie :D
(20.05.2011, 23:22)CzekoladowyBaron napisał(a): [ -> ]A ja na temat końca świata powiem tyle:

Jestem niezniszczalny ponieważ przeżyłem już tyle tych końców świata, że ja pitole.

Haha ! jak tak samo :D

Kucharek

"Żyłem nadzieją, ze wrócę i odnajdę się.." w Odjechani.com.pl

Karol

No i co mówiłem żadnego konca świata niema i nie będzie a miało być ... o 6.00 halooooooooooooooooooooooooooooooo ja żyje.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stron: 1 2