Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Wasze teorie dotyczące GG :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

kerrax

Do założenia tego tematu przyczyniła się miedzy innymi Beata wypowiadając słowa dotyczące rozmów na GG z nieznajomymi osobami. Dlatego pytam sie jaka to teoria .

Sytuacja zaczeła się kiedy napisałem na SB co mnie spotkało ( proszę czytac rozmowe od dołu)

Cytat:»
» Beata - 21:11 -- do tego jeszcze ni byłam złośliwa bo ja mam swoją teorię na temat gadki z obcymi na gg ale jej nie zdradzę
kerrax - 21:05 -- haha, ale ty złośliwa
» Beata - 20:56 -- jeśli nie piszą do ciebie po nicku albo po imieniu
» Beata - 20:56 -- nie odpowiada się obcym
» kerrax - 20:55 -- Becia sorki ale to ona do mnie pierwsza napisała ja nawet nie miałem jej numeru
» Beata - 20:54 -- hahahahahah i dobrze ci tak po co z obcymi gadasz
» kerrax - 20:49 -- lol jakas laska mi napisala na GG zapytanie jak sprawdzic swóoje IP podałem jej linka http://mojnumerip.pl/ a ona mnie zbluzgała że nie bedzie wchodzic na zadne strony ::D

Ponadto co wy forumowicze sądzicie o tym gadaniu na gadulcu z nieznajomymi ??

Beata

Kerr już na Sb powiedziałam Ci że to moja własna prywatna teoria i nikomu jej nie zdradzę.
Po pierwsze wiele osób mogłoby poczuć się urażonymi.
A po drugie doświadczyłeś na własnej skórze jak kończy się rozmowa z obcym.
Kto mnie zna ten wie że mam cięty niewyparzony język tak jest również moja teoria tyle w temacie mam do powiedzenia
Nie potrzebna mi kolejna wojna słowna tylko dlatego że mam własne prywatne zdanie które mam prawo zachować tylko dla siebie.
Przede wszystkim właśnie dlatego nie mam tego ciulowatego Gadu-Gadu.

Miałem już dosyć napalonych panienek których mężowie nie doceniają i które całe wolne chwile spędzają na GG podkręcając bajerę do zupełnie obcych facetów z drugiego końca Polski.

To było jak SPAM i niektóre teksty powalały mnie na kolana.

Kiedyś pisałem z jedną ciut mądrzejszą ale skończyło się to tym że po wielu tygodniach pisania ze sobą zacząłem nieświadomie pisać z jej chłopakiem. Okazało się że koleś codziennie podglądał Archiwum wiadomości i gdy nasze rozmowy zaczęły się za daleko posuwać to postanowił wkroczyć do akcji.
Na szczęście szybko się zorientowałem o co kamane i zablokowałem tego użytkownika na dobre, po czym go wykasowałem i odinstalowałem GG na amen.

Od tej pory nie używam już GG bo wg mnie posiadanie tego cudeńka nie przynosi ani jednego procenta korzyści i zabiera tylko cenny czas.

tonyviroos

Ja na zaczepki na GG jedynie odpisuję z pytaniem kto do mnie pisze, czasami zdarza się tak że pisze ktoś znajomy ale jakimś sposobem nie mam go w kontaktach. Jeśli się nie przedstawi to kończę rozmowę i blokuję użytkownika.
Mnie na GG nie zaczepiają.
Mam numer ale używam raz na miesiąc...
Nie lubię GG bo jest przebajerowane i ma masę reklam...
Off Top:
KruchyFix napisał(a):Nie lubię GG bo jest przebajerowane i ma masę reklam...

Jest sposób na wyszczuplenie GG na maksa ale to zupełnie inna bajka