Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Elimination Chamber 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

David

Mamy już 3 oficjalne walki na Elimination Chamber ! :)
1.The Miz © vs Jerry Lawler
2. RAW Elimination Chamber: R-Truth vs Randy Orton vs John Cena vs CM Punk vs Sheamus vs John Morrison - zwycięzca stoczy walke o pas WWE na WM27!
3. SmackDown Elimination Chamber: Edge © vs Wade Barrett vs Drew McIntyre vs Kane vs Rey Mysterio vs Dolph Ziggler - zwycięzca stoczy walke z Alberto Del Rio na WM27 !
Są jeszcze walki po znakiem zapytania czyli
4.Daniel Bryan vs ?
5.Kofi Kingston vs ?
6.Santino Marella i Vladimir Kozlov vs ?
Możliwe że któraś z walk się nie odbędzie ale te pierwsze 3 są już oficjalne i nie powinno się w nich już nic zmienić :) (sam pisałem :) )

Co sądzicie o tych walkach ? :D

1.Co do tej walki... trochę bez sensu zrobili, żeby 60-cio letni Hall of Hamer walczył o pas WWE, gdyż raczej pewne jest kto będzie zwycięzcą.

2.Tutaj będzie ciekawie. Największe gwiazdy w jednej klatce. Nie zdziwi mnie to jeśli Cena wygra, a następnie zdobędzie pas WWE na WM'ce 27 Dla mnie wygrać powinien Orton lub JoMo powinien dostać większy push i zdobyć pierwszy raz tytuł WWE Champion.

3.Tutaj trochę jest namieszane... Walka o WHC na Wrestlemanii jest zapisana między Edgem a Del Rio. Wyjścia są trzy... Edge obroni pas do WM'ki, Edge straci pas na którymś SD albo EC, ale przed WM'ką go odzyska albo Edge straci pas i Del Rio na Wrestlemanii będzie toczył walkę z kim innym. Bardzo możliwe, ze Rated R straci pas na piątkowym SD na rzecz Ziglera.

Co do reszty championów... według mnie Daniel Bryan już długo ma pas i powinien go stracić na rzecz Ted'a Dibiase'go
Kofi niedawno zdobył pas więc niech go potrzyma jak najdłużej, a co do Tag Team'a to nie ma za bardzo komu innemu go dać, chyba że jakiejś dwójce z Nexusa.

kerrax

Gala również u mnie - własny upload. http://chomikuj.pl/KruchyFix/WWE/*e2*96*...amber+2011

Zapraszam do dyskusji na temat owej gali. Osobiście się wypowiem jutro jak obejrzę.
Ja właśnie skończyłem oglądać EC i wyniki jakoś specjalnie mnie nie zszokowały.

Alberto Del Rio vs Kofi Kingston.
Tutaj miałem nieco mieszane uczucia. Myślałem, że CT odpuści sobie z Alberto i pozwoli jednak wygrać Kofi'emu no, ale niestety... Del Rio wykonał na Kofim Crose ArmBreaker i Kingston musiał poddać walkę. Widać, że jak push to na maxa...

Tag Team Match. Santino Marella i Wladimi Kozlov vs Heath Slater i Justin Gabriel.
Nareszcie jakaś zmiana Tag Team Championów. Santino i Kozlov według mnie już długo trzymali pasy i dobrze się stało, że zmieniły właścicieli. Jedyne czego się obawiam to to, że teraz całe The Corre będzie ich niezle pilnować, ale to za pewne do czasu...

WWE Championship The Miz vs Jerry King Lawler
Tutaj jak pisałem wyżej było wiadome kto wygra. Jerry nigdy nie zdobył tytułu WWE Champion i nigdy nie ukończył WrestleManii, tak stało się i tym razem. Jerry przegrał.

SmackDown Elimination Chamber
Edge©, Rey Mysterio, Drew McIntyre, Kane, Wade Barret i... no właśnie, miał być Dolph Ziggler, ale jak wiadomo został zwolniony na piątkowym SD. Jego miejsce zajął Big Show. Po zajęciu pierwszych miejsc w klatkach przez Kane'a, Drew McIntyre'a i Wade Barreta, zawitał Teddy Long i oznajmił, że puste miejsce zapełni Big Show. Następnie do stalowej klatki wszedł Rey Mysterio i Edge i to oni zaczęli walkę o pas. Po długich zmaganiach WHC Championem pozostał dotychczasowy posiadacz pasa - Edge!
Po walce niespodziewanie na ring wbiegł Alberto Del Rio i zaatakował Edge'a. Na pomoc przyszedł mu po kilku miesięcznej nieobecności Christian. Czy to oznacza, że będziemy go mogli w końcu z powrotem oglądać w WWE?

Ostatnia walka tego wieczoru: RAW Elimination Chamber
Randy Orton, John Cena, Sheamus, John Morrison, R - Truth, CM Punk
Zwycięzca tej walki otrzymał tytuł pretendenta do walki o tytuł WWE Champion na WrestleMani XXVII, a jestem nim John Cena! Jak było do przewidzenia nasze kochane CT, znów nas nie specjalnie zaskoczyło i wepchało Cena'e do Main Eventu na WM'ce... Osobiście wolałbym, żeby wygrał Orton ew. Sheamus. Niedawno widziałem nawet gdzieś rozpiskę, że od ładnych paru lat nie ma WrestleMani na, której by John nie był w main evencie i nie zdobył żadnego pasu... tak zapewne będzie i w tym roku.

Powroty:
Jak już wyżej napisałem swoja obecnością zaszczycił nas Christian. Przybył on na pomoc wyczerpanemu Edgo'wi po walce EC, którego zaatakował Alberto Del Rio.

Drugą osobą jest Trish Stratus - Diva, która poprowadzi program Tough Enough.

Trzecią osobą, która wróciła jest zwolniona 3 tyg temu Kelly Kelly. Po przeprosinach Vicky Guerrero i prośbach o drugą szansę dla Zigglera zareagował główny manager SmackDown, oznajmując, że zatrudni spowrotem, ale nie Dolpha, a Kelly Kelly.

kerrax

Elimination Chamber po polsku będzie jutro na Extreme channel o zmienionej godzinie tzn. o 17 - stej :D
O, dzięki za info.
Oglądałem to już lecz nic nie stoi na przeszkodzie by zobaczyć to jeszcze raz, zwłaszcza, że w ojczystym języku ;)