Odjechani.com.pl

Pełna wersja: SummerSlam 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 00000000.png]

Gala SummerSlam odbędzie się 14.08.2011 w Los Angeles, California w Staples Center.



Tutaj spis walk, które odbędą się na tegorocznym SummerSlam



1.World Heavyweight Champion Christian vs. Randy Orton [No Holds Barred Match]
[Obrazek: 20110727_ss_christianorton.jpg]

2.WWE Champion John Cena vs. WWE Champion CM Punk [Undisputed WWE Championship Match] Sędzia specjalny - Triple H
[Obrazek: 20110808sspunkcenahhh.jpg]

3.Divas Champion Kelly Kelly vs. Beth Phoenix [Divas Championship Match]
[Obrazek: 20110801_ss_divas.jpg]

4.Sheamus vs. Mark Henry
[Obrazek: 20110803_ss_sheamus_henry.jpg]

5.Daniel Bryan vs. Wade Barrett
[Obrazek: 20110812ssdbryanwbarret.jpg]

6.Rey Mysterio, John Morrison & Kofi Kingston def. The Miz, R-Truth & Alberto Del Rio
[Obrazek: morrisonteaser.jpg]

Walki będą regularnie aktualizowane.
Dzień po największej gali lata - SummerSlam wypada mały komentarz, ale najpierw wyniki.

6 Tag Team Match
Kofi Kingston & Rey Mysterio & John Morrison vs. R-Truth & Alberto Del Rio & The Miz
Zwycięzca: Kofi Kingston, Rey Mysterio & John Morrison

Singles Match
Sheamus vs. Mark Henry
Zwycięzca: Mark Henry przez count-out.

Divas Championship Match
Kelly Kelly © vs. Beth Phoenix
Zwycięzca: Kelly Kelly - Still Champ.

Singles Match
Daniel Bryan vs. Wade Barrett
Zwycięzca: Wade Barrett

No Holds Barred Match by World Heavyweight Championship
Christian © vs. Randy Orton
Zwycięzca: Randy Orton - New Champ!

Undisputed WWE Championship Match - sędzia specjalny - Triple H
John Cena © vs. CM Punk ©
Zwycięzca: CM Punk - New Champ!, ale Alberto Del Rio zainkasował walizkę na Punku i mamy nowego WWE Champion Alberto Del Rio.

Pierwsza walka 6 Tag Team Match. Walka ta nie była zapowiedziana przed SammerSlam. Ogólnie walka do zapełnienia dość ubogiej karty walk.Pojedynek dość znośny, wynik dla mnie był tutaj obojętny.

Sheamus vs. Mark Henry.
Ostatnimi czasy mieliśmy okazje doświadczyć face turnu Sheamus'a, który przeciwstawił się Markowi Henremu, uważanego za największego Heela na niebieskiej gali. Fajne proma obu panów, walka też dobra, ale mogłaby trochę dłużej potrwać. Wynik też przynajmniej dla mnie nie jest zadowalający.

Kelly Kelly vs. Beth Phoenix
Mimo, że lubię Kelly Kelly myślałem, że straci ona w końcu pas na rzecz Beth. Rychły heel turn Beth i miałem nadzieję, że pas jakoś się odświeży, no ale... na jednym pojedynku się pewnie nie skończy.

Christian vs. Randy Orton
Po dwóch walkach na galach PPV - Capitol Punishment i Money in the Bank oraz pojedynczych na SmackDown! pojedynki obu panów zdążyły mi się 15 razy przejeść. Ta pewnie byłaby taka sama lecz hardcoru dodała jej stypulacja No Hold Barred. Śmiało mogę powiedzieć, że walka była dobra i widz nie mógł się nudzić, a przynajmniej pod koniec. W ruch poszły kije, krzesła, stoły, stalowe schody, oraz kosze.
Przed walką jednak pojawił się Rated R Superstar - Edge. Były wrestler skrytykował postawę i zachowanie swojego najlepszego przyjaciela oraz powiedział, że co to za wygrana przez DQ (patrz gala Money in the Bank) - Christiana.
Wróćmy jeszcze do walki... pojedynek był jak już wspomniałem ostrzejszy niż pozostałe, ale irytuje mnie ciągłe uciekanie Christiana w czasie walki...
Wynik końcowy dla mnie też nie jest zadowalający. Christian potrzymał pas zaledwie miesiąc i już go stracił, a na dodatek na rzecz Ortona.

Undisputed WWE Championship Match
CM Punk vs John Cena

Ta walka interesowała mnie najbardziej, zresztą pewnie innych też.
Wygrana Punka bardzo mnie zadowoliła, w końcu pas posiadał dopiero miesiąc. Jednak jego wygrana nie była czysta, a to z racji błędu sędziego (Triple H). HHH nie zauważył, że podczas przypięcia Ceny przez Punka, John dotknął liny nogą co powinno przerwać pin. Po walce John miał pretensje do HHH, lecz po krótkiej rozmowie pokornie wyszedł z ringu.
Szczęście Punka też nie trwało długo, a to dlatego że z widowni do ringu wszedł nikt inny jak Kevin Nash. Diesel wykonał na Punku Power Bomb po czym z powrotem oddalił się w głąb fanów. Jednak to nie koniec... Zaraz po ataku Diesel'a do ringu wszedł zwycięzca tegorocznego RAW Money in the Bank - Alberto Del Rio z zamiarem zainkasowania walizki na Punku. I jego przeznaczenie się spełniło - Alberto Del Rio New WWE Champion. Tak o to kończy się największa gala lata.


Jestem jednak ciekawe co do tego wszystkiego miał Diesel. Czy oznacza to powrót Kevina do WWE i feud z Punkiem?
Wszystkiego się dowiemy w najbliższym czasie.