Odjechani.com.pl

Pełna wersja: DownThemAll nie pobiera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
DownThemAll nie pobiera chce pobrać obrazek film grę .
nic nie chce się zrobić pokazuje się na czerwono i koniec ...

Proszę o szybką pomoc
Może program nie jest kompatybilny z wersją firefoxa. Polecam ci także program FlashGet (Got) https://addons.mozilla.org/pl/firefox/ad...l-featured
Nie skorzystam bo ja wole DownThemAll!
Sprawdź jaką masz wersję ff i jaka wersja jest kompatybilna z programem. Wyczyść cookies w przeglądarce, zainstaluj od nowa ff i DownThemAll. Co do FlashGeta to bardzo dobry program ja sam z niego korzystam i nie mam żadnych zastrzeżeń.
(22.08.2011, 19:07)Chomikowy11 napisał(a): [ -> ]Nie skorzystam bo ja wole DownThemAll!

Który Ci nie działa?
Ehh...
Nie polecę Ci nic bo nie używam takich programów ale czasem warto spróbować czegoś nowego. Ja też kiedyś miałem tam swoje ulubione programy a jednak znalazłem lepsze odpowiedniki dla nich.

Odbiegam :D ?
czyli tak najnowsza wersja ff cookies oczyszczone kruchy : ja wole downthemalla bo przyspiesza pobieranie .
Nie słyszałem o programie, który by przyśpieszał pobieranie. To zwykła ściema.
nie sciema tylko pro ...
na zapisz plik pobiera mi 500mb mam neta 5mb a na down pobierało mi 1mb ...

tonyviroos

Jeśli masz łącze 5Mb/s to nie może Ci pobierać więcej niż 640KB/s (0.625 MB), prędkość którą podajesz (1MB/s) mogła być prędkością chwilową lub była niewłaściwie pokazywana.
Zrozumcie wszyscy że nie można pobierać z prędkością większą niż fizyczna prędkość przypisana do naszego łącza.
Dokładnie o to mi chodzi programy, które podwyższają prędkość łącza to ściema. Zamiast instalować jakieś głupie dodatki, zainstaluj zwykły menager pobierania.
Stron: 1 2