Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Night of Champions 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: wwe-night-of-champions-logo.png]

Gala Night of Champions odbędzie się 18.09.2011 w Nowym Jorku, Buffalo w HSBC Arena.



Tutaj spis walk, które odbędą się na tegorocznym Night of Champions.



1.WWE Champion Alberto Del Rio vs. John Cena
[Obrazek: 20110822nocalbertocena.jpg]

2.World Heavyweight Champion Randy Orton vs. Mark Henry
[Obrazek: 20110822nocortonhenry.jpg]

3.CM Punk vs. Triple H [No DQ Match]Jeśli Triple H przegra musi się zrzec tutyłu C O O
[Obrazek: 20110822nocpunkhhh.jpg]

4.WWE Tag Team Champions Kofi Kingston & Evan Bourne vs. The Miz & R-Truth
[Obrazek: 20110905noctagteams.jpg]

5.Divas Champion Kelly Kelly vs. Beth Phoenix
[Obrazek: 20110905nocdivas.jpg]

6.Fatal 4-Way U.S. Championship Match
[Obrazek: 20110912noc4way.jpg]

7Intercontinental Champion Cody Rhodes vs. Ted DiBiase
[Obrazek: 20110916noccodydibiase.jpg]

Walki będą regularnie aktualizowane.
Cytat:Night of Championsp
To coś nowego?
Nie kojarzę takiej gali. Ostatnio nie siedzę w temacie WWE gdyż nie mam na to czasu oraz chęci.
Cytat:To coś nowego?
Nie kojarzę takiej gali. Ostatnio nie siedzę w temacie WWE gdyż nie mam na to czasu oraz chęci.

Nic nowego. Już od dawna taka gala jest...

David

Oj dawno dawno jest. W 2010 z tego, co pamiętam walczył Kane z Undertarkerem w walce na zakopanie przeciwnika (chyba, że pokręciłem rodzaj walki)

Kruchy być może pamiętasz Money in the Bank gdzie Kane wygrał walizkę i na tej samej gali ją zrealizował. Następne gale bronił tytułu mistrzowskiego przeciwko Undertarkerowi. W tych galach m.in. było night of champions ;)
Tą walkę Kane vs Undertaker pamiętam :)
Walizkę również :)

Nazwa Night of Champions musiała mi wylecieć z głowy :)
Już po Night of Champions także umieszczam wyniki walk i parę słów o nich.

Tag Team Champions Kofi Kingston & Evan Bourne vs. The Miz & R-Truth
Zwycięzca: Kofi Kingston & Evan Bourne

Intercontinental Champion Cody Rhodes vs. Ted DiBiase
Zwycięzca: Cody Rhodes

Fatal 4-Way U.S. Championship Match
Zwycięzca: Dolph Ziggler

World Heavyweight Champion Randy Orton vs. Mark Henry
Zwycięzca: Mark Henry

Divas Champion Kelly Kelly vs. Beth Phoenix
Zwycięzca: Kelly Kelly

WWE Champion Alberto Del Rio vs. John Cena
Zwycięzca: John Cena

CM Punk vs. Triple H [No DQ Match]
Zwycięzca: Triple H

Walka Tag Teamowa jako walka otwierające gale może być. Trochę mnie przynudzała, ale na szczęście długo nie trwała. Ciekawy i śmieszny wątek z sędzią, a zarazem głupia przegrana The Miz'a i R-Truth'a.

Intercontinental Champion Cody Rhodes vs. Ted DiBiase Kolejna nudna walka i wynik nie za bardzo mnie zadowala. Jednak pod koniec walki, gdy Ted ściągnął maskę Cody'iemu wydawało się, że wygrana leży po stronie DiBiasego, ale szybki rollin ze strony Rhodesa i tytuł Intercontinental Champion dalej leży po stronie Cody Rhodsa.

Fatal 4-Way U.S. Championship Match Ta walka nareszcie mnie trochę "wybudziła". Walki w stypulacji 4-Way ostatnio mamy przyjemność bardzo rzadko oglądać, dlatego już jakiś plus ze strony WWE. Ciekawe akcje oraz szybkie zwroty akcji. Zakończenie walki na rzecz Dolpha Zigglera można by to nazwać nieczystym, ale to w końcu wrestling. Osobiście myślałem, że Dolph straci już pas na rzecz jednego z przeciwników, a szczególnie A-RY, no ale niestety. Akcja końcowa zapowiada na dalszy feud na lini Ziggler - Swagger.

World Heavyweight Champion Randy Orton vs. Mark Henry Powiem krótko... Nareszcie. Ileż można oglądać Ortona z pasem w rękach. Mark Henry pierwszy raz od 15 lat otrzymał tytuł mistrza świata wagi ciężkiej i wielkie gratulacje. Walka ogólnie nie była najwyższych lotów, ale wygrana Marka już cieszy (przynajmniej mnie). Kilka ciekawych akcji, gdzie na prawdę myślałem, że walka skończy się o wiele szybciej. Miejmy nadzieję, że Mark sprawdzi się jako WHC Champion i dalej będzie siał postrach na SmackDown!

Divas Champion Kelly Kelly vs. Beth Phoenix Nowy Jork, Buffalo miasto rodzinne Beth Phoenix. Przyjęta została niemalże jak CM Punk w Chicago podczas Money in the Bank. Drugie PPV z rzędu, które Beth kończy jako przegrana i to w rodzinnym mieście. Walka jak na divy przystało krótka i bez większych emocji.

WWE Champion Alberto Del Rio vs. John Cena Wygrana Ceny mnie cieszy i nie. Cieszy z tego powodu, że ADR kompletnie mi nie pasował na WWE Championa, jego ciągłe gadanie o przeznaczeniu już znam na pamięć. Ostatnimi czasy nawet mało występował na tygodniówkach. A nie cieszy mnie z tego powodu, że kolejny raz Cena ma pas... ileż można. Oceniając walkę oceniłbym na średnią czy nawet słabą. Ciągła monotonia. Dzwignia, akcja, leżenie na ringu i tak w kółko.

CM Punk vs. Triple H [No DQ Match] Moim zdaniem najlepsza walka ze wszystkich. Trochę mało sprzętu użytego jak na walkę NO DQ, ale jak już wspomniałem walka zadowalająca. Dużo zwrotów akcji oraz duże zamieszanie. Wbiegający The Miz i R-Truth, nastawieni na pobicie Triple H i CM Punk'a. Następnie wbiegający John Laurinaitis oraz Kevin Nash, którego prawdopodobnie wezwał John Laurinaitis. Pozostaje jednak pytanie co miał do tego Laurinaitis? Czyżby kolejne szczegóły w feudzie Nash - Triple H - Punk?
Wszystko pewnie wyjaśni się na najbliższych tygodniówkach.
a wie ktoś kiedy to będzie na extreme sport chanel ?
(20.09.2011, 18:38)Szymon napisał(a): [ -> ]a wie ktoś kiedy to będzie na extreme sport chanel ?

Zapewne za miesiąc:)
Chociaż ostatnio słyszałem, że w tą niedzielę było MitB, a to już 2 miesiące opóznienia, więc być może i to będzie za 2 miechy:)