Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Hell in a Cell 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: HITCLogoHinton1.png]

Gala Hell in a Cell odbędzie się 02.10.2011 w Nowym Orleanie, Luizjana, w New Orleans Arena.



Tutaj spis walk, które odbędą się na tegorocznym Hell in a Cell.



1.WWE Championship Triple Threat Hell in a Cell Match - CM Punk vs John Cena vs Alberto Del
[Obrazek: 20110919hiactriplethrea.jpg]

2.World Heavyweight Championship Hell in a Cell Match - Mark Henry vs Randy Orton
[Obrazek: 20110919hiacortonhenry.jpg]

3.Sheamus vs. Christian
[Obrazek: 20110926hiacsheamuschri.jpg]

4.Divas Champion Kelly Kelly vs. Beth Phoenix
[Obrazek: 20110926hiacdivas.jpg]

5.Sin Cara vs. Sin Cara
[Obrazek: 20110928hiacdualsincara.jpg]

6.WWE Tag Team Champions Air Boom Def. Jack Swagger & Dolph Zigger
[Obrazek: hiac11_photo_075.jpg]

7.Intercontinental Champion Cody Rhodes def. John Morrison
[Obrazek: rhode-hell.jpg]

Walki będą regularnie aktualizowane.
Z tego co wyczytałem to będzie jeszcze walka Dolph Ziggler vs Zack Ryder.
Niestety nie wiem skąd bierzesz zdjęcia więc nie będę Ci edytował posta.

Tutaj macie promo tej gali:


Saibo wiem, że pobierasz każdą galę, jak ta pojawi się w sieci zapodaj linkiem, interesuje mnie najlepsza jakość jaką znajdziesz.
Jak coś to mogę pobrać i Ci zgrać.
(28.09.2011, 11:07)KruchyFix napisał(a): [ -> ]Z tego co wyczytałem to będzie jeszcze walka Dolph Ziggler vs Zack Ryder.
Niestety nie wiem skąd bierzesz zdjęcia więc nie będę Ci edytował posta.
Po tym co dzieje się obecnie na RAW bardzo możliwe, że taka walka się odbędzie jednak na oficjalnej stronie nie ma na razie potwierdzenia.

(28.09.2011, 11:07)KruchyFix napisał(a): [ -> ]Saibo wiem, że pobierasz każdą galę, jak ta pojawi się w sieci zapodaj linkiem, interesuje mnie najlepsza jakość jaką znajdziesz.
Jak coś to mogę pobrać i Ci zgrać.
W poniedziałek będzie to dam znać. Ja standardowo ściągam w:

Cytat:[CONTAINER]: mp4
[VIDEO]: x264 @ 1454 kbps
Jednak ostatnio coś zaczynają przynajmniej tygodniówki w HD wrzucać, więc PPV też powinny być.

Dwa dni po Hell in a Cell, także umieszczam wyniki:

Sheamus vs Christian
Zwycięzca: Sheamus

Sin Cara (Blue Mask) vs Sin Cara (Black Mask)
Zwycięzca: Sin Cara (Blue Mask)

AirBoom © vs Jack Swagger & Dolph Ziggler
Zwycięzca: AirBoom

Mark Henry © vs Randy Orton
Zwycięzca: Mark Henry

Cody Rhodes © vs John Morrison
Zwycięzca: Cody Rhodes

Kelly Kelly © vs Beth Phoenix
Zwycięzca: Beth Phoenix

John Cena © vs CM Punk vs Alberto Del Rio
Zwycięzca: Alberto Del Rio

Teraz krótki komenatrz...
Gala nawet udana, ale za mało hardcore'u jak na walki Hell in a Cell

Sheamus vs Christian Jak walka na otwarcie gali, no może być. Przyznam jednak, że momentami, a nawet częściej zbyt powolne akcje.

Sin Cara vs Sin Cara Nie jestem fanem takiej akrobatyki, gdzie skacze się po ringu, wykonuje jakieś "ewolucje", ale muszę przyznać że momentami fajnie się oglądało. Można było zauważyć, że WWE chciało nam tutaj pokazać podobne postacie o takim samym gimmicku, gdzie jeden wrestler "czytał" ciosy wyprowadzone przez drugiego, niczym z filmu "Replikant"

AirBoom vs Jack Swagger & Dolp Ziggler Walka niebyła zapowiedziana, ani zbyt specjalnie porywająca... to chyba tyle.

Mark Henry vs Randy Orton Pierwsza walka w stypulacji Hell in a Cell Match i mogę powiedzieć, że nawet dobra. Za mało sprzętu użytego jak już wcześniej wspomniałem, ale może być. Szkoda, że po walce Henry otrzymał od Ortona RKO i został obłożony krzesłem. Cieszy mnie natomiast wynik.

Cody Rhodes vs John Morrison Kolejna walka, która nie została wcześniej zapowiedziana. Trochę się wynudziłem, ale fajnie że zmienili Pas Interkontynentalny. Wynik walki był raczej do przewidzenia.

Kelly Kelly vs Beth Phoenix Walka nawet ciekawa i jakoś dłużej trwała niż zwykle walki Div. Nareszcie wygrana Beth.


John Cena vs CM Punk vs Alberto del Rio
Pierwszy raz w historii mieliśmy walkę Triple Threat Hell in a Cell Match. Może nie bardzo dobra, ale dobra walka i tak jak wcześniej mało przedmiotów użytych. Wygrana Alberto także mnie nie zadowala. Stawiałem na Punka. Swoją drogą nie wiem po co mu zabierali ten pas na rzecz Ceny, a teraz znowu mu go dają... Natomiast ciekawa akcja po walce. Wychodzący z pod ringu The Miz i R-Truth niszczą wszystkich w klatce niczym Nexus. Momentami wyglądało to dość śmiesznie, wbiegający wrestlerzy, ochrona, nawet policja, która na końcu niby aresztuje obu panów i wyprowadza z budynku. Jestem ciekaw co WWE szykuje. Tak o to kończy się Hell in a Cell.
A TUTAJ fotki z aresztowania obu panów.
Oglądałem dziś gale na połowie monitora a na drugiej połowie robiłem coś innego.
Pamiętam tylko dwie pierwsze walki, później wciągnęło mnie coś innego :)

Sheamus vs Christian - Wg. mnie walka nudna. Nic się nie działo, troszkę się poklepali i na tym się skończyło.

Sin Cara vs Sin Cara - Yyyy, do tej pory nie wiem dlaczego jest dwóch Sin Carów :D Saibo, o co tutaj chodzi?

Dalej nie pamiętam... hehe
(04.10.2011, 21:24)KruchyFix napisał(a): [ -> ]Sin Cara vs Sin Cara - Yyyy, do tej pory nie wiem dlaczego jest dwóch Sin Carów :D Saibo, o co tutaj chodzi?

Sin Cara (Blue), czyli Mistico jak wiemy występował wcześniej w telewizji. Podobno popełniał błędy w walkach, więc zastąpiono go innym wrestlerem,a mianowicie Hunico. Na jednym ze SmackDown pojawiło się dwóch Sin Cara w niebieskim stroju, jeden jako Face drugi jako Heel. WWE jednak zmieniło strój temu drugiemu czyli Hunico (Heel) na czarny i tak o to mieliśmy walkę "Dobry" Sin Cara (Blue) vs "Zły" Sin Cara (Black)