Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Skąd się wzięły wasze nicki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

tungar

Jedne są po prostu, niektóre dziwne, niektóre dowcipne, inne są inne, a wszystkie odjechane. Skąd się wzięły wasze nicki, jaka jest historia ich powstania.

Ja swojego znalazłem w grze "Spellforce", o ile pamiętam to był jeden z kupców występujących w tej grze.

tonyviroos

Mój nick powstał z połączenia imienia i tego czym zajmowałem się mając jakieś 15 lat, a dokładniej od imienia Tomek (z włoskiego Tony) i wirus bo pisałem wirusy komputerowe (z resztą całkiem sporo mam ich na swoim koncie ;) )
A ja jestem miłośniczką horrorów, więc wymyśliłam sobie taki "mroczny" nick. ;)
Moj to nazwa Księzyca Jowisza.
Gdy ja miałem te nick pierwszy raz to nikogo nie było z taką nazwą/nickiem a teraz wystarczy wpisac w google metis i juz 2 karty wyskakują.

A skad to miałem mape wszechswiata i szukałem sobie z bratem nicku i napotkałem na Ksiezyc o takiej nazwie i tadam :P Przyjeło się :)

Sebastian

Kucharek

Mój wymyśliła mi Becia bo tak to zawsze byłem sajmon5.A czemu akurat taki no cóż.. nie trudno się domyślić he he he
Mój nik wymyśliłem dzięki sieciowej grze "Quake III Arena" gdy zacząłem się już obracać w klimatach klanów. Motaro to potężna postać z filmu "Mortal Kombat II". W sam raz pasująca do tematyki tej gry. Poza tym ładnie się prezentuje w barwach każdych "tagów" klanowych :D
U mnie jak zwykle ksywka ze szkoły i tak już zostało.

Jeżeli jest gdzieś skrzypas to wiadomo o kogo chodzi chociaż zauważyłem że w sieci z tą ksywką nie jestem sam.
PS. W sieci jest też kilku innych skrzypasów ale tylko ja jestem ten prawdziwy.

Karol

Mój - Karol ... no od imienia ;)
Sam nie wiem skąd się wziął pomysł na ten nick.
Postać mówi sama za siebie, ale nie utożsamiam się z nią.

Szukałem po prostu czegoś odjechanego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9