Odjechani.com.pl

Pełna wersja: TLC: Tables, Ladders & Chairs 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: WWE_TLC_logo.png]

Gala TLC odbędzie się 18.12.2011 w Philadelphia, PA w Wells Fargo Center.


Tutaj spis walk, które odbędą się na tegorocznym TLC.


1.World Heavyweight Champion Mark Henry vs. Big Show (Chairs Match)
[Obrazek: 20111129tlcmhenrybigsho.jpg]


2.WWE Championship Triple Threat TLC Match
[Obrazek: 20111128tlctriplethreat.jpg]


3.Triple H vs. Kevin Nash (Sledgehammer Ladder Match)
[Obrazek: 20111205tlchhhnash.jpg]


4.United States Champion Dolph Ziggler vs. Zack Ryder
[Obrazek: 20111205tlczigglerryder.jpg]


5.Randy Orton vs. Wade Barrett (Tables Match)
[Obrazek: 20111207tlcmatchesorton.jpg]


6.Intercontinental Champion Cody Rhodes vs. Booker T
[Obrazek: 20111207tlcmatchescodyb.jpg]


Walki będą regularnie aktualizowane.

David

Wyniki TLC 2011



World Heavyweight Champion Mark Henry vs Big Show (Chairs Match)
Wygrywa: Big Show
Daniel Bryan wykorzystuje Money in the Bank (Nowy World Heavyweight Champion)

WWE Championship CM Punk vs The Miz vs Alberto Del Rio (Triple Threat TLC Match)
Wygrywa: Cm Punk

Triple H vs Kevin Nash (Sledgehammer Ladder Match)
Wygrywa: Triple H

United States Champion Dolph Ziggler vs Zack Ryder
Wygrywa: Zack Ryder (Nowy United States Champion)

Randy Orton vs Wade Barrett (Tables Match)
Wygrywa: Randy Orton

Sheamus vs Jack Swagger
Wygrywa: Sheamus

WWE Tag Team Champions Air Boom vs Primo i Epico
Wygrywa: Air Boom

Divas Champion Beth Phoenix vs Kelly Kelly
Wygrywa: Beth Phoenix

Intercontinental Champion Cody Rhodes vs Booker T
Wygrywa: Cody Rhodes
Dzięki za wyniki David. Na drugi raz jeśli wyniki dajesz od razu na drugi dzień po gali umieszczaj w spoilerze.

Co do gali, naprawdę przyzwoita.
Ciekawe walki i wyniki, zdobycie upragnionego US Champion przez Rydera, zaskoczenie ze strony Bryana i Cashing walizki, który był zapowiadany dopiero na WM XXVIII, czy to oznacza heel turn Daniela?
HHH i Nash także dali radę i w końcu Main Event, TLC Match. Pełna akcji walka, ciekawy motyw z kajdankami, ale najważniejsze że CM Punk dalej trzyma tytuł.
Walka Cody'iego i Booker'a - myślałem, że Booker nie da z siebie tyle, ale podobało mi się. Chętnie bym zobaczył jeszcze raz ich walkę, ale w jakieś stypulacji najlepiej Street Fight.
Nie wiem po co wstawili walkę Div, a zwłaszcza Kelly Kelly jako przeciwniczkę Beth.
Mały niedosyt po walce Ortona i Barreta. Walka mogła by trochę dłużej potrwać i wynik mógłby być inny.
Ogólnie gala zasługuje na wielki plus.
A byłbym zapomniał... nareszcie gala PPV bez Ceny. Brawo dla WWE. Jak widać da się chociaż raz na rok coś bez Johna zrobić.

David

(19.12.2011, 22:58)Saibo napisał(a): [ -> ]Dzięki za wyniki David. Na drugi raz jeśli wyniki dajesz od razu na drugi dzień po gali umieszczaj w spoilerze.
Poprawiłem i zapamiętam na przyszłość ;)

(19.12.2011, 22:58)Saibo napisał(a): [ -> ]Zaskoczenie ze strony Bryana i Cashing walizki, który był zapowiadany dopiero na WM XXVIII, czy to oznacza hell turn Daniela?
Gdzieś czytałem, że Daniel nie przeszedł Hell Turnu, ale zobaczymy, co będzie ;)

(19.12.2011, 22:58)Saibo napisał(a): [ -> ]A byłbym zapomniał... nareszcie gala PPV bez Ceny. Brawo dla WWE. Jak widać da się chociaż raz na rok coś bez Johna zrobić.

Widzę, że masz podobne pojęcie o Cenie jak ja ;) Czyli takie, że on po prostu jest już przereklamowany ;) Obecnie już jest wygwizdywany przez publiczność
Według mnie jak chcą z nim teraz zrobić show nie niech zostanie Hellem, (w co wątpię, że WWE się do tego posunie)

David napisał(a):Widzę, że masz podobne pojęcie o Cenie jak ja Oczko Czyli takie, że on po prostu jest już przereklamowany Oczko Obecnie już jest wygwizdywany przez publiczność
Według mnie jak chcą z nim teraz zrobić show nie niech zostanie Hellem, (w co wątpię, że WWE się do tego posunie)

No niestety zdążył się już większości znudzić (prócz dzieci). Nawet czytałem ostatnio, że WWE wypuszcza koszulki "Cena Sucks".
Vince znalazł dobry sposób na zarobek, bo część fanów którzy nie trawią Ceny pewnie je zakupi.

David napisał(a):Gdzieś czytałem, że Daniel nie przeszedł Hell Turnu, ale zobaczymy, co będzie Oczko
No, zobaczymy. Ja jakoś nie przepadam za Bryanem, więc może właśnie jako Heel by mi się bardziej spodobał.