Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Piłka na Euro 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tungar

[Obrazek: Odjechani_rprehxe.png]

Choć oficjalna prezentacja piłki na Euro 2012 ma nastąpić na gali 2 grudnia w Kijowie, to już wiemy w 100% że nazywać się będzie "Tango 12". Jak wyglądały stare wersje "Tango" zobaczcie tutaj. Nowe "Tango" nawiązuje nazwą i wyglądem do swojej poprzedniczki z Mistrzostw Świata w Argentynie (niezbyt udane mistrzostwa dla naszej narodowej). "Tango 12" jak informuje firma Adidas będzie jeszcze szybsza i jeszcze bardziej nieprzewidywalna dla bramkarzy niż "Jabulani" z MŚ w RPA (no to będzie wesoło).


Cytat:Mam nadzieję, że dzięki tej piłce zobaczymy mnóstwo goli podczas turnieju na boiskach Polski i Ukrainy. Jest to kolejna rewolucja w procesie produkcji. Tym razem koncentrowaliśmy się, aby jak to mówią zawodnicy piłka kleiła się do nogi. Ci, którzy ją testowali, byli zachwyceni - powiedział na łamach dziennika "Berliner Kurier" szef zarządu Adidasa Herbert Hainer.


Piłka przygotowana na ME 2012 zostanie zaprezentowana 2 grudnia, a ja przedstawiam wam tę gałę już dzisiaj, oto "Tango 12" (na 90 %)


[Obrazek: Tango-12-_rpanxnw.png]


I jak wam się podoba?

Kucharek

Wygląda rewelacyjnie, zobaczymy jak będzie się spisywała w realu. Jeśli ma być lepsza od porzedniczki to bramkarze mają twardy orzech do zgryzienia.

tungar

Z tego co zdążyłem się zorientować, to dla zawodników z pola będzie lepsza, ma się ładnie prowadzić i sprawiać mniej kłopotów z przyjęciem. Ale co dobre dla napastnika, dla bramkarza jest bardziej kłopotliwe, piłka ma być szybsza od "Jabulani" więc dla bramkarzy nie będzie to spacerek.