Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Euro 2012 - Znamy już rywali
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tungar



Grupa A

[Obrazek: Grupa-Apn_rpqxaqn.png]

Grupa marzeń dla naszej reprezentacji, lepiej już być nie mogło,
losowanie było dla nas fenomenalne, fantastyczne.
Jeśli z takiej grupy nie wyjdziemy to........
Rozpoczynamy 8 czerwca o godzinie 18:00 z Grecją w Warszawie,
Następnie 12 czerwiec i Rosja, też chyba w Warszawie,
I na koniec rozgrywek grupowych 18 czerwca Czechy we Wrocławiu.
Tak na gorąco to tyle, ale do tematu nie raz jeszcze powrócimy.

Grupa B

[Obrazek: Grupa-Bpn_rpqxaqw.png]

Grupa C

[Obrazek: Grupa-Cpn_rpqxaqa.png]

Grupa D

[Obrazek: Grupa-Dpn_rpqxqpr.png]


Z kim nie chcieli grać Polacy




Polskie areny Euro 2012


Dzięki tungar! Czekałem na te informacje.
W naszej grupie Grecja, Rosja, Czechy :D
Jak nie wyjdziemy z tej grupy stracę chyba wiarę w naszą reprezentację.
Miejmy jednak nadzieje, że będzie się działo i pokażemy innym na co nas jeszcze stać.

Sebastian

Trafiła nam się grupa marzeń!!! Jedyny zespół, którego się bardziej obawiam to Rosja bo z Grecją ostatnio zremisowaliśmy, a z czechami wygraliśmy bodajże 2:1

David

I jak miło ;) Obstawiałem na Rosje, Portugalię i Włochy w grupie z Polską a tu bardzo miłe zaskoczenie ;)

B0hazard

(02.12.2011, 22:22)admin napisał(a): [ -> ]Jak nie wyjdziemy z tej grupy stracę chyba wiarę w naszą reprezentację.

Ja już dawno temu tę "wiarę" w naszą reprezentacje straciłem.

Nie potępiam optymistów. Każdemu wolno pomarzyć.
Miało być pięknie a będzie jak zwykle: mecz otwarcia, mecz o wszystko i "coś na ...".
(03.12.2011, 02:14)B0hazard napisał(a): [ -> ]Ja już dawno temu tę "wiarę" w naszą reprezentacje straciłem.
A mimo to wszyscy oglądacie mistrzostwa od dechy do dechy :D

Sebastian

(03.12.2011, 19:02)aisha napisał(a): [ -> ]A mimo to wszyscy oglądacie mistrzostwa od dechy do dechy :D

oj tam oj tam...:D

B0hazard

(03.12.2011, 19:02)aisha napisał(a): [ -> ]A mimo to wszyscy oglądacie mistrzostwa od dechy do dechy :D

To już jest taki malutki szczegół :D
Mimo wszystko może w głębi mamy malutką nadzieje że coś się zmieni w naszej reprezentacji.
(03.12.2011, 19:02)aisha napisał(a): [ -> ]A mimo to wszyscy oglądacie mistrzostwa od dechy do dechy :D

Mistrzostwa Europy w "kopanej" to nie tylko oglądanie naszych "kopaczy".
Jestem zwolennikiem oglądania WIELKICH imprez sportowych "live" i nikt tego nie zmieni.