Odjechani.com.pl

Pełna wersja: O marzeniach :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


A gdybyś Ty miał/a jedno życzenie które spełni się dzisiaj przed zachodem słońca to co by to było? Marzenie małe czy duże? Całkiem przyziemne czy takie, które wydaj się zdroworozsądkowo nie do spełnienia? A może nie masz marzeń? Czy w dzisiejszych czasach wypada jeszcze marzyć? A może to wstyd?

Karolina90

Moje marzenia wyglądają następująco :

- Chcę mieć męża i urodzić zdrowe dzieci.
- Chcę mieć skromny dom - gdzie będzie nam w nim bezpiecznie.
- Chcę mieć kochającą się rodzinę.

- Pieniądze i praca - muszą być szcześcia nie dają , lecz życie ułatwiają...
Moim marzeniem jest aby już zawsze układało mi się z chłopakiem :)
Ja posłużę się dwoma cytatami z filmiku:
Żeby mieć zdrowe dzieci.
Żeby moje dzieci wyrosły na lepszych ludzi niż ja.
Moim marzeniem największym jest to, by moja mama wyzdrowiała i by układało nam się lepiej, bez długów i problemów finansowych. Prócz tego marzę też o prawdziwej miłości.
Marzenie na szybko? Na dziś? Na teraz? Zdrowie... Po prostu zdrowie. Dla mnie i moich najbliższych. Resztę jestem w stanie zdobyć sam.
Jedno... Ciężki wybór. Chciałbym znaleść (Niekoniecznie do wieczora :P) miłość, żeby wszyscy wookoło byli zdrowi i stała praca by się przydała :D Któreś z tych a jak ma być tylko JEDNO to chcę co 24h znajdować złotą rybkę, do tygodniu oddam do caritasu :D
Bez marzeń człowiek by nie mógł iść do przodu .

Moje marzenia :
- własny zespół metalowy
- glany
- nowy komputer
Coraz więcej takich filmików w sieci. Bardzo przyjemnie się je ogląda. Sama nie wiem co bym odpowiedziała tak od razu, musiałabym się zastanowić. Może weekend w Spa?