Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Royal Rumble 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: RoyalRumbleLogo2.jpg]

Gala Royal Rumble odbędzie się 29.01.2012 w St. Louis, Missouri w Scottrade Center.


Tutaj spis walk, które odbędą się na tegorocznym Royal Rumble.



1.30-Man Royal Rumble Match
[Obrazek: 20111220_rr2011.jpg]


2.WWE Champion CM Punk vs. Dolph Ziggler (Special Guest Referee John Laurinaitis)
[Obrazek: 20120102royalrumblepunk.jpg]


3.John Cena vs. Kane
[Obrazek: 20120109royalrumblecena.jpg]



4.World Heavyweight Champion Daniel Bryan vs. Big Show vs. Mark Henry (Triple Threat Steel Cage Match)
[Obrazek: triplethreatpreview.jpg]

Walki będą regularnie aktualizowane.
I to jest moja ulubiona gala. Mimo, że nie oglądam WWE ostatnio z braku chęci oraz czasu to Royal Rumble sobie nie odpuszczę :)

David

Wyniki Royal Rumble 2012!


Dark match
Yoshi Tatsu pokonał Heath Slater
Czas trwania walki: 4:00


Royal Rumble 2012
Steel Cage Match o World Heavyweight Title
Daniel Bryan pokonał Big Show, Mark Henry
Wyjście z klatki
Czas trwania walki: 9:08


Beth Phoenix, Natalya i The Bella Twins pokonały Kelly Kelly, Tamina, Alicia Fox i Eve Torres
PIN
Czas trwania walki: 5:29


John Cena vs. Kane
Double Count Out
Czas trwania walki: 10:58


Brodus Clay pokonał Drew McIntyre
PIN
Czas trwania walki: 1:05


WWE Title Match
CM Punk pokonał Dolph Ziggler
PIN
Czas trwania walki: 14:32


30-Man Royal Rumble Match
Zwycięzca 2012 WWE Royal Rumble: Sheamus
Czas trwania walki: 54:54


Royal Rumble Match
Numer Wejścia
1The Miz
2 Alex Riley
3 R Truth
4 Cody Rhodes
5 Justin Gabriel
6 Primo
7 Mick Foley
8 Ricardo Rodriguez
9 Santino Marella
10 Epico
11 Kofi Kingston
12 Jerry Lawler
13 Ezekiel Jackson
14 Jinder Mahal
15 The Great Khali
16 Hunico
17 Booker T
18 Dolph Ziggler
19 Jim Duggan
20 Michael Cole
21 Kharma
22 Sheamus - ZWYCIĘZCA
23 Road Dogg
24 Jey Uso
25 Jack Swagger
26 Wade Barrett
27 David Otunga
28 Randy Orton
29 Chris Jericho
30 Big Show

Ja się wypowiem jak obejrzę (być może jeszcze dziś :))
Nie otwieram wyników, mogę prosić o jakiś link do wersji HD najlepiej? Dobrze by było z chomikuj.
Dziś wieczorem bym obejrzał :)

David

Co do gal to wystarczy wejść na desirulez.
Tam macie tego pełno i przeróżne formaty także HD

A teraz Kruchy i inni nie czytajcie tego co napiszę poniżej jeśli nie chcecie sobie psuć oglądania
.
.
.
.
.
.
.
.
.

A więc droga do WrestleMani rozpoczęta.
Gala nie była dla mnie jakaś wyjątkowa, a liczyłem na coś więcej z okazji 25 lat Royal Rumble.

Walka o WHC, za krótko i za wolno (akcje w ringu).
Wynik był do przewidzenia. Nie przepadam za Danielem Bryanem, a jako mistrz wagi ciężkiej dla mnie w ogóle się nie sprawdza. Może i sprawdza się w ringu, ale nie ma tego czegoś jak na Championa przystało.
Obstawiałem wygraną Marka.

Divy... fajnie, że team Beth Phoenix wygrał. To chyba tyle.

Brodus Clay vs Drew McIntyre.
Czekam i czekam i chyba się nie doczekam, aż dadzą coś Drew'owi wygrać.

W walce Kane vs John Cena liczyłem na jakąś większą demolkę ze strony Kane'a.
Prawda, działo się na zapleczu i wreszcie Kane wykonał na kimś tombstona, ale dalej mi mało :).
Liczyłem na wygraną Kane, ale lepszy taki wynik jaki jest niż wygrana Jaśka.

Walka o WWE Title. Tutaj nie mogłem się zdecydować komu kibicować. CM Punk, dobry ring i mic skill. Dolph Ziggler to samo. Obu bym chętnie zobaczył z pasem. Przyznać jednak trzeba, że walka była dość przyzwoita. A pod koniec to co się działo, myślałem że wyjdę z siebie.
Ileż można finisherów robić pod rząd i jeszcze ta niepewność kiedy coś John Laurinaitis wymyśli. Swoją drogą dziwne... tutaj niby kłócą się z Punkiem, a teraz odklepuje na jego korzyść. Wygrana po stronie Punka i dobrze.

Wreszcie RR Match i pytam się czemu? Czemu?

Sheamus... niby brałem pod uwagę jego wygraną wczorajszego wieczoru, ale czemu to się spełniło?
Jako Heel'a zaczynałem go coraz bardziej lubić, a teraz gdy stał się Facem chyba znowu traci w moich oczach.
Tyle dobrych kandydatów było na wygraną... Wade Barret, Dolp Ziggler i Y2J Chris Jericho. Po co jego powrót zapowiadany chyba przez ponad miesiąc? Tylko po to, aby zostać wyeliminowanym na RR? Tydzień temu na RAW Y2J powiedział, że na Royal Rumble świat się zakończy i właśnie widać... tyle że przegrał.
Nie wiem czy WWE sobie robi jaja, ale cała ta akcja z Santino i Mick'iem Foley'em to po prostu szkoda gadać.
Mick Foley jako legenda Hardcoru, gdzie krew się wszędzie lała teraz biega z jakąś skarpetką przeciwko kobrze Santino... żenada.
Powrót Kharmy także niespodziewany, ale mam nadzieję że teraz Divy jakoś odżyją i może jakiś feudzik na linii Beth Phoenix vs Kharma.
Scena z Ricardo kolejny fail...

Podsumowując gala jako 25-cio lecie Royal Rumble nie była jakaś wyjątkowa...liczyłem na coś więcej i na inny wynik Royal Rumble Match'u.
Plusem jest też to, że Randy Orton nie wygrał RR mimo, że odbywało się ono w jego rodzinnym mieście i potencjalnie jego szanse były duże.
Liczę na to, że postaci Y2J nie zostawią obojętnie i szykują dla niego coś większego.

Także... Sheamus jedzie na WrestleManie!