Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Poczta polska?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Karol

[Obrazek: d08f192285d-1325879882.jpg]

Czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem że gdyby nie serwis Allegro to Poczta Polska dawno by upadła ?

Karolina90

No niewiem czy to jest prawda , ale nadal można na poczcie spotkać emerytów i rencistów którzy opłacają bieżace rachunki. Często tam chodzę. A także widzę że jest naprawdę dużo ludzi które wysyłają paczki. Moje zdanie jest takie - że gdyby poczta miała dobrą konkurencję to inaczej by traktowali klienta a także obsługa by była bardziej profesjonalna.
Początkowe stwierdzenie jest śmieszne, chociaż nieprawdziwe. Pomijając emerytów i rencistów na poczcie można spotkać także mnie. :) Pomijając paczki, spora część usług PP świadczy w sektorze urzędowym, czyli przesyłanie wezwań, ponagleń, zatwierdzeń i nie wiem czego jeszcze. Oczywiście spora część ich przychodów jest czysto „allegrowa” czyli paczki rożnych rozmiarów.

Karolina ma 100% racji w kwestii konkurencji – monopol pozwala im pracować jak chcą i kiedy chcą, o zupełnie niesłusznych strajkach nie wspominając.