Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Koniec filmów online? Videobb i Videozer skasowane!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tonyviroos

Akcja w U.S.A trwa nadal i przybiera na sile, po zamknięciu największego hosta z filmami czyli Megavideo, w nocy po cichu:)
Skasowane zostały wszystkie linki do filmów i seriali na hostingach Videozer i Videobb, nawet nie musieli zamykać stron...
Każde video powyżej 25 minut na tych serwerach nie istnieje...
Mieliście tam swoją kolekcję filmów z urodzin albo wesela?
Cóż, byliście piratami i już jej nie macie:)
tonyviroos napisał(a):Mieliście tam swoją kolekcję filmów z urodzin albo wesela?
Taaa... Moje wizyty na tych dwóch stronach można policzyć na palcach jednej ręki.
To co się dzieje to jakaś paranoja...
Nie miałem tam nic, ba nawet nie odwiedzałem tego serwisu, ale to już przegięcie.
Niedługo to zostawią nam jakąś stronkę jako źródło wiedzy, coś a'la encyklopedia i jakąś stronkę z informacjami, gdzie pisać się będzie to co wygodne dla świata polityki, a ludziom mydlić oczy.
Swoją drogą... za niedługo chyba będziemy zmieniać internet na słabszy, bo po co 10, 25, 50 czy więcej mbit/s jak nic nie będzie można ściągać.

tonyviroos

Saibo napisał(a):To co się dzieje to jakaś paranoja...
Dlaczego? Po prostu Ci co mają swoje za uszami działają zanim ktoś zacznie
działać w ich sprawie. Wg mnie rozsądnie postąpili.
Sami wiedzą, co mieli nie tak i czy stać ich by było na prawników w razie kłopotów.
(22.01.2012, 23:26)adam-as napisał(a): [ -> ]Dlaczego? Po prostu Ci co mają swoje za uszami działają zanim ktoś zacznie
działać w ich sprawie. Wg mnie rozsądnie postąpili.
Sami wiedzą, co mieli nie tak i czy stać ich by było na prawników w razie kłopotów.

Nie wiem czy się zrozumieliśmy, ale ta "paranoja" miała określać ogólnie całe zamieszanie z ACTA i to co obecnie dzieje się w Internecie.

Jeśli to sami założyciele wspomnianych wcześniej przez tonego serwisów pousuwali pliki, to zrozumiałe... nikt chyba nie chciałby mieć kłopotów.