Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Znalezisko z internetu od 18 lat.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Karolina90

[Obrazek: cipka_to_najlepszy_silnik_na_swiecie_132...850430.jpg]

i co Panowie macie tak sprawne silniki w swoich bolidach ? Kobiety rządzą światem , to jak by porównać Ferrari z Fiatem 125 p :D Buziaki =]

Beata

Ha ha ha ale jestem ciekawa co nam tu panowie naskrobią :P
Karolino!!!
Mam już swoje lata, wiem do czego jestem zdolny (nie będę się tym chwalił publicznie - w Twoje domysły nie wnikam), nie uważam się za "niezdolnego" do niczego ale moje zdanie nie wniesie nic nowego. Są młodsi, niech się wykażą swoją elokwencją i wypowiedziami na ten temat. ;) :) :P

Karolina90

Leszek napisał(a):Karolino!!!
Mam już swoje lata, wiem do czego jestem zdolny (nie będę się tym chwalił publicznie - w Twoje domysły nie wnikam), nie uważam się za "niezdolnego" do niczego ale moje zdanie nie wniesie nic nowego.

Leszku ja w to nie wątpię , starszy to młodych dopiero może nauczyć =] Widzisz ale nie ma chętnych do wypowiedzi, Polska to kraj wstydliwy.
(29.01.2012, 17:22)Karolina90 napisał(a): [ -> ]Widzisz ale nie ma chętnych do wypowiedzi, Polska to kraj wstydliwy.

Na dzisiaj tak to wygląda, brak chętnych do wypowiedzi na "intymne" i "wstydliwe" tematy.
Podobno "chłopaki nie ..." ... i swój język mają!!! ;););)

B0hazard

Ha, ha ha troszkę mnie na forum nie było. Fakt kobiety mają najlepsze silniki,
ale powiedz mi po co silnik bez "wału" żeby go poruszyć? :P
Fakt naród mamy wstydliwy .. Naprawdę fajny baner :)

Karolina90

B0hazard napisał(a):Fakt kobiety mają najlepsze silniki,
ale powiedz mi po co silnik bez "wału" żeby go poruszyć?

To fakt , lecz nasze silniki mają automatyczną skrzynię biegów do smarowania a wy tylko ręczny hamulec... kolego mój drogi. ;)