Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Kolejna strata Legii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tungar

Maciej Skorża chyba wpadnie w depresję, po Arielu Borysiuku i Maćku Rybusie, kolejny zawodnik z podstawowego składu może się spakować i wyjechać na eksport. Mowa o Marcinie Komorowskim, który dopiero co podpisał świeżutki kontrakt z legią do 2015 roku a już może wybyć do.... Tereka Grozny. Tak, tak, do tego samego co Maciej Rybus. Co prawda w kontrakcie ma zapis odstępnego, ale co to jest 450000 euro, dla Tereka Grozny to tyle co dla mnie kupić zapałki. Rosjanie chcą zapłacić kwotę odstępnego a Legia ma związane ręce, nie może w tej sytuacji zabronić Komorowskiemu odejść, wszystko zależy od samego zawodnika. Z tego co zdołałem znaleźć w necie to decyzja zdaje się być podjęta, bowiem chodzi o dużą kasę dla Komorowskiego za złożenie podpisu pod kontraktem z Rosjanami. Ciekawy jestem co na to selekcjoner Smuda, który nie był zadowolony z tego kierunku dla Rybusa, a teraz kolejny kandydat do kadry idzie w tę samą stronę. No i ciekawe co teraz zrobi Legia, trzech podstawowych zawodników poszło do ludzi, i jak tu zdobyć mistrzostwo?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZTjZ70Dpz0F5zLRZthfd...7VaGu8138w]