Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Skąd teraz pobieracie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej mam takie pytanko z jakiego źródła teraz pobieracie skoro pozamykali największe hostingi megaupload,filesonic ?
Może torrenty znowu stały się ciekawe?
Albo jakiejś inne strony z hostingami ?
Witam ja pobieram
filejungle,FilePost,HOTFILE,Wupload,RAPIDSHARE,Turbobit,UPLOADED,UPLOADSTATION,BITSHARE

tonyviroos

(18.02.2012, 00:33)saturas napisał(a): [ -> ]Może torrenty znowu stały się ciekawe?

Prywatne trackery zawsze były lepsze niż strony warezowe ale na dobry tracker trudno się dostać.

Ja mam dostęp do serwerów ftp i usenetu więc mogą pozamykać wszystkie hostingi i torrenty :)
chudzienki napisał(a):filejungle,FilePost,HOTFILE,Wupload,RAPIDSHARE,Turbobit,UPLOADED,UPLOADSTATION,B​ITSHARE

No tak ale musisz mieć chyba same premki na tamtych stronkach, nie ma teraz jakiejś1 strony wypasionej jak wcześniej filesonic w której praktycznie wysztko by było ...
Bo na każdej stronie wykupienie premium to strata kasy a bez tego pobieranie 100KB/s to strata czasu ...

Z wupload chyba się już nie da pobierać ?
Bo przecież to ten sam właściciel co filesonic i fileserwe jak tamte nie czynne to ten też chyba nie ?

tonyviroos napisał(a):Prywatne trackery zawsze były lepsze niż strony warezowe ale na dobry tracker trudno się dostać.
No ale przecież z stron warezowych z premką pobierasz z pełną prędkością łącza więc w czym są lepsze torrenty prywatne?
No tak kiedyś się tym bardziej interesowałem ale żeby się dostać zazwyczaj potrzeba było zaproszenia od kogoś kto tam już jest poza tym musi być wysokie rate (pewnie źle napisałem :P) w takim razie stosunek Upload/download musi mieć jakąś odpowiednią wartość.
Dlatego wolę warezy bo pobierając mogę już coś na chomika wysyłać a nie, że muszę wysyłać również innym plik który pobieram.

tonyviroos napisał(a):Ja mam dostęp do serwerów ftp i usenetu więc mogą pozamykać wszystkie hostingi i torrenty
Szkoda by było jakby chomika zamknęli :P

Przyznam, że nie wiem nawet co to usenet albo to inna nazwa czegoś i dlatego brak skojarzeń.



Po tych wszystkich akcjach najczęściej pobieram z rapidshare, gdzie wykorzystuje mi maksymalnie łącze ( bez premium) i mediafire (free user), co prawda z maksymalną prędkością nie pobiera, ale nadrabia możliwością pobierania kilku plików jednocześnie.

Czasem filejungle, ale coś się ostatnio popsuło i leci po 20-30kb/s.
Oprócz tego jeszcze hellshare (czy jakoś tak).

Z torrentów też korzystam, ale wtedy jak nie znajdę nic na powyższych hostingach lub transfer jest niezadowalający.
(18.02.2012, 22:13)Saibo napisał(a): [ -> ]Po tych wszystkich akcjach najczęściej pobieram z rapidshare, gdzie wykorzystuje mi maksymalnie łącze ( bez premium) i mediafire (free user), co prawda z maksymalną prędkością nie pobiera, ale nadrabia możliwością pobierania kilku plików jednocześnie.

Czasem filejungle, ale coś się ostatnio popsuło i leci po 20-30kb/s.
Oprócz tego jeszcze hellshare (czy jakoś tak).

Z torrentów też korzystam, ale wtedy jak nie znajdę nic na powyższych hostingach lub transfer jest niezadowalający.

OK ale ja mam internet 50Mb i z pełną prędkością pobieram 6,2MB/s
Tak z rapida mi bez premki chyba nie pobierze
A pobieranie kilku plików naraz to już wolę torrenty :P
saturas napisał(a):OK ale ja mam internet 50Mb i z pełną prędkością pobieram 6,2MB/s

Ja mam neta tylko 5mb/s dlatego z rapida ciągnie mi z maksymalną prędkością.
Trudno żeby Tobie przy 50mb/s leciało na free userze 6mb/s :)
Dlatego ja szukam hostingu w którym teraz wszystko znajdę jak wcześniej na filesonic lub serve wszystko było :P i wtedy kupiłbym na 1 serwerze premium bo na kilku się nie opłaca...
lub z torrentów(ale jak kolega wyżej napisał najlepsze są te prywatne do których my zwykli śmiertelnicy nie mamy dostępu hehe)

tonyviroos

(18.02.2012, 16:40)saturas napisał(a): [ -> ]Dlatego wolę warezy bo pobierając mogę już coś na chomika wysyłać a nie, że muszę wysyłać również innym plik który pobieram.

I właśnie dlatego na dobre trackery torrent tak trudno się dostać bo nie dopuszcza się tam takich pijawek które patrzą żeby tylko pobrać i przypadkiem komuś nie umożliwić szybszego pobrania pliku.

Gdybyś miał inne podejście (i całą masa innych pijawek) to nie szukałbyś teraz serwera gdzie za free pobierzesz pliki bo cieszyłbyś się szybkim downloadem i dobrymi wstawkami na prywatnym trackerze.


I na koniec: STOP PIJAWKOM.
(19.02.2012, 04:23)tonyviroos napisał(a): [ -> ]I właśnie dlatego na dobre trackery torrent tak trudno się dostać bo nie dopuszcza się tam takich pijawek które patrzą żeby tylko pobrać i przypadkiem komuś nie umożliwić szybszego pobrania pliku.

Gdybyś miał inne podejście (i całą masa innych pijawek) to nie szukałbyś teraz serwera gdzie za free pobierzesz pliki bo cieszyłbyś się szybkim downloadem i dobrymi wstawkami na prywatnym trackerze.


I na koniec: STOP PIJAWKOM.

Kolego dlaczego wyzywasz mnie od pijawki , ja szukam serwera jak rapid również dlatego bo nie byłbym w stanie na torrentach udostępniać i pobierać pliki od innych.
Czy jestem pijawką pobierając plik z rapida?
Obecnie z torrentow pobieram i wysyłam jednocześnie i generalnie nie raz wychodzi, że więcej wysłałem za plik niż pobrałem , nie pisałem tego bo nikt nie pytał czy teraz wysyłam również plik przez torrenta?
WIĘC CZY JESTEM PIJAWKĄ??

A szukam serwera jak rapid na którym mógłbym pobierać większość plików bo nie chcę właśnie robić bałaganu na torrentach, że będę tylko pobierał a wysyłał na chomika.

Chyba , że pobierając np. z rapida na premce mam obowiązek wysyłąnia plików na torrencie bo inaczej jestem pijawką ?

Kolego tonyviroos za szybko wyciągnąłeś pochopne wnioski, a wystarczyło zadać pytanie czy obecnie udostępniam również pliki poprzez klienta torrent.
I na koniec powtarzam:
TAK udostępniam bo wiem na czym to polega i nie jestem PIJAWKĄ
Stron: 1 2