Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Czy to jest karalne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio grałem w cs'a i grał jeden cheater wkurzyłem się i powiedziałem na mikro "wyłącz to idi..." czy ktoś może mi za to coś zrobić? Mnie tam przezywają 10 razy gorzej i nic z tym nie robię.

David

Czy możesz dostać bana? Możesz, bo wyzwiska na niektórych serwerach są niedozwolone.
Ale jeżeli wszyscy się tam wyzywają itd. To wątpię żebyś w ogóle dostał bana.
No chyba, że admina zdenerwowałeś :P
Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe, poza tym tam admin jest raz na pół dnia :D
lkssignal napisał(a):Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe

E coś ty :) na CS'ie każdy się wyzywa o wiele gorszymi słowami i (chyba) nic z tego nigdy nie było
lkssignal napisał(a):Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe

Nigdy nie słyszałem o czymś takim, żeby za wulgaryzmy na CS-ie ponieść jakieś kary finansowe.
Gdy jeszcze grałem w CS-a, na jaki server bym nie wszedł to choćby raz, ale jakieś wulgarne słowo musiało paść i nikt tym się nie przejmuje (najwyżej się kłócą przez całą grę).
Zresztą na takie osoby też jest sposób (kick, mute, ban etc.)

Saibo napisał(a):Zresztą na takie osoby też jest sposób (kick, mute, ban etc.)
Ewentualnie ban neo :D

Sorki za offtop :D

tonyviroos

Teoretycznie za znieważenie publiczne drugiej osoby można ponieść odpowiedzialność karną ale w przypadku CS'a jest to mniej prawdopodobne żeby ktoś pozwał Cię o znieważenie niż trafienie dwa razy z rzędu 6 w totka.
Podsumowując:
W prawie karnym jest zapis o możliwości poniesienia odpowiedzialności za znieważenie ale w przypadku CS'a takie zniewagi można powiedzieć że są normalną praktyką i w najgorszym wypadku mogą skutkować banem.