Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Zakupy przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Karol

Kupujecie/sprzedajecie czy jesteście przeciwnikami takich zakupów ?

Słyszałem o uzależnieniu od kupowania przez internet, więc może Was też to dotknęło ,mnie osobiście bardzo mocno ponieważ handlowałem na allegro lecz w obecnym czasie staram się tylko kupować , na dobrych okazjach i jeżeli nie znajdę interesującej rzeczy w swojej okolicy gdzie mieszkam. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Kupuję może niezbyt dużo i niezbyt często, ale kupuję - najczęściej wtedy gdy potrzebuję coś, a nie mogę tego znaleźć w normalnym sklepie i cena jest przystępna.
Zakupy typu kwiaty z jakiejś okazji (poczta kwiatowa), bielizna damska (sexy - sexshopy), doładowanie telefonu czy zapłata za różnego rodzaju usługi (np. ulepszenie chomika) są tymi, które robię najczęściej.

Beata

Moje allegro przegrzewa się od kupowania wszystkiego do robienia tipsów(paznokci).Dokładniej już ustało bo mam lenia, poza tym mam konto z moja większą połową on kupuje cuda od książek po zegarki rosyjskich marek.

mabud73

Dla mnie tego typu zajęcie jest alternatywą na zimowe życie poza sezonem na prace które wykonuję zawodowo. Uzależnienie w moim przypadku to za ciężkie słowo. Pasowało by bardziej "Hobby".
Często szukam czegoś na allegro, oglądam i czytam. Lecz nigdy nic nie kupowałem.
Jedyne co kupowałem w necie to różnego rodzaju premium do różnych kont.
Osobiście jak coś chce kupić to staram się poszukać tego czegoś na miejscu, by móc zobaczyć, ew. przymierzyć itp.
Na allegro nic nie sprzedaje, na razie to tylko raz tam zrobiłem zakupy.
Wiecie co, nie wiem po co wogóle jest te forum :/
Załozyłem wątek na temat zarabiania w sieci i został przeniesiony do surfowanie i według mnie pasował tutaj,ale nie admini skasowali.
Zarabianie te było w 100% legalne,ale widzę,że adminom sie nie podobało,dlaczego???

Edit- karolekdj.Zerknij tutaj : piramida
Nie robię zakupów przez internet bo tam wszyscy oszukują, kłamią i kradną.
Ostatnio zakupiłem oświetlenie w sklepie internetowym olampa i jestem bardzo zadowolony.
Ja ostatnio dosyć sporo kupuje przez internet, ale nie na allegro. Jak do tej pory jestem zadowolony.
Stron: 1 2