Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Co myślicie o elektrowstrząsach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Jestem studentką 6-go roku medycyny. W ramach koła psychiatrycznego piszę pracę dotyczącą opinii dorosłych Polaków na temat metod leczenia stosowanych w psychiatrii.
Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią i pomóc w stworzeniu wiarygodnego profilu opinii społeczeństwa na ten temat to zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem:
http://moje-ankiety.pl/respond-22969.html

Z góry dziękuję
Uważam ,że każda terapia bolesna dla pacjenta nie przynosi pozytywnych rezultatów.
Jestem zwolennikiem leczenia bez agresji, bólu czy sposobów mogących sprawić krzywdę pacjentowi.
Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, terapia czy psychoanalaiza ale nie elektrowstrząsy.

Jestem całkowicie przeciwny takim rozwiązaniom w leczeniu osób psychicznie chorych.

Pozdrawiam.
Ludzi chorych psychicznie nie powinno się leczyć takimi metodami. Ludzi nie tresujemy, choroby psychiczne nie są do końca zbadane i chodź, to eksperymenty prowadzą do odkryć, to takie metody wykluczam.