Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Przeglądarka Maxthon 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
co myślicie o tej nowej przeglądarce powiem tak zainstalowałem ją przedchwilka i na mnie wywarła wielkie wrażenie jesli ktoś ją też ma niech cos powie tez na ten temat
a tutaj krótki opisik:
''Darmowa przeglądarka stron WWW. Maxthon 3 oparta jest na dwóch silnikach przeglądarek internetowych - Trident oraz Webkit. Ponadto wykorzystuje silnik JavaScript - V8 od Google. Zastosowane rozwiązania mają umożliwić szybkie przeglądanie zasobów globalnej sieci. Maxthon 3 oferuje funkcje blokowania wyskakujących okien, przeglądania wielu witryn na jednej karcie, czytnik RSS, kontrolę rodzicielską, a także filtr zawartości. Posiada wsparcie dla metody drag-and-drop, obsługę gestów myszy oraz mechanizmy zapobiegające zawieszaniu się przeglądarki i przyspieszające wczytywanie się stron. Warto dodać, że Maxthon 3 obsługuje większość dostępnych dla przeglądarek rozszerzeń, a także paski zadań. Pozwala również na personalizację wyglądu poprzez stosowanie skórek''.
Jeżeli można ją pobrać to podaj do niej linka.
Też chciałbym zobaczyć cóż to takiego.
całkiem fajna download
Potestujemy. Wygląda ładnie, chodzi żywiej od IE na moim Asusie. To pierwsze wrażenia.
Przetestowałem trochę i wydaje się ok, szybko przeładowuje strony moim zdaniem lepsza od IE i na pewno safari.
tutaj pokazują że jest liderem :D
[Obrazek: przegladarki-maxthon-najlepsza-wp-660.jpeg]
ja powiem z własnego doświadczenia
mam u siebie zainstalowane: IE, Mozilla, Chrome, Safari miałem Operę ale to kompletne dno dla mnie . ale wracając do tematu Chrome i Maxthon 3 są najlepsze i dużo szybsze np: od Safari Mozilli i na pewno od Opery:)

A tutaj wygląd Maxthon 3
[Obrazek: MAXTHON3-0.png]
[Obrazek: Maxthon-3.jpg]
A powiedzcie jaką wagę ma folder (nie ten gdzie jest zainstalowana, tylko ten w którym trzymane są ciasteczka, obrazy z witryn, itd ...) bo ten folder na chrome dosyć dużo waży, więc jak ta by nie obciążała tak systemu to na pewno będzie lepsza dla osób o trochę słabszym komputerze :)
Ale jak będzie mniej miała pamięci stron to dłużej będą się wczytywały, a skoro tak to wyjdzie na to samo przy słabszych komputerach. Czy nie?
(14.05.2012, 11:46)Szymon napisał(a): [ -> ]A powiedzcie jaką wagę ma folder (nie ten gdzie jest zainstalowana, tylko ten w którym trzymane są ciasteczka, obrazy z witryn, itd ...)


a Gdzie to można zaleźć ?? to ci powiem :D

znalazłem takie foldery:
Addons 1,28MB
Bin 24,1MB
Core 36,7MB
Modules 8,76MB
Language 6,85MB
ja tam się nie znam na tym więc ...
to chyba jakiś temp

Mam. U mnie jest to w C:\Users\Marcin\AppData\Local\Temp\Maxthon3Cache\Temp\Webkit\Cache ale ja z niej tylko na chomika wchodziłem wiec ma 14 MB
Stron: 1 2