Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Konta premium na serwisach typu shell
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka
Jestem zainteresowany kupnem konta shell, lecz mam pytanie.

Jak rozumiem, piliki można ściągać z turbobit rapidgator itd. Ale kupić do tych kilku serwisów konta premium na miesiąc, to trzeba wydać majątek.
Jak wy sobie z tym radzicie?
Allegro - konta premium
Torrenty - darmowe pliki z ograniczoną szybkością download'u
Sporo shelli nie akceptuje publicznych trackerów.
Premki do większości stron można znaleźć w necie. Aczkolwiek ja zawsze pobieram ze stron źródłowych bądź z prywatnych trackerów, paczki po 200gb. A, ishell daje ci na czas trwania konta premki do czegośtam.
Poszukaj na chomikuj.pl ludzi oferujących konta premium do serwisów typu turbobit, rapidgator za punkty.
Nie ponosisz wtedy dodatkowych kosztów. Niektórzy oferujący konta shell, udostępniają konta w cenie.
Torrenty to dobra alternatywa, jednak nigdy nie osiągniesz na nim prędkości takich jak na turbobit.

Szkoda że filesonic czy megaupload został zamknięty. Były to dwie najlepsze strony. Na filesonic, potrafiłem
pobierać z prędkością nawet 80 mb/s (shell 1Gbit/s) pobieranie wtedy było przyjemnością.
Sebastian, jak to nie osiągnę prędkości jak z normalnych stron z downloadem? Na publicznych trackerach jak TPB pewnie nie, ale już na prywatnych spokojnie będzie szło 10MB/s.
(24.05.2012, 15:25)Termo napisał(a): [ -> ]Sebastian, jak to nie osiągnę prędkości jak z normalnych stron z downloadem? Na publicznych trackerach jak TPB pewnie nie, ale już na prywatnych spokojnie będzie szło 10MB/s.

Myślałem że mówisz o publicznych, więc sam wiesz że tam prędkości są niskie.
Na prywatnych osiągniesz pewnie o wiele więcej niż 10mb/s .
Na dobrym prywatnym trackerze spokojnie osiągniesz 100mb/s jeśli serwer będzie dobry, jeśli kupisz serwer na którym będzie napchane 10 osób to nie ma szans nawet na 20mb/s
Są strony na których można pobierać za drobną opłatą z wielu hostów lub sprzedające premium. Przykład tej pierwszej masz w mojej sygnaturze :)
Admini chyba sami nie wiedzą który dział jest odpowiedni bo już chyba 3 raz został przeniesiony...
Mam pytanie. Ile wydajecie rocznie na takiego shella? Czy nie lepiej wziąć lepsze łącze? Nie żyjemy już w kraju 3 świata (choć może jednak, poza dziedziną internetu). Firm wprowadzających naprawdę dobre połączenia jest wiele. Każdy prześciga się przed innymi aby jego łącze było szybsze, wydajniejsze. Na pewno można coś znaleźć.

era9889 napisał(a):Admini chyba sami nie wiedzą który dział jest odpowiedni bo już chyba 3 raz został przeniesiony...

Słuszna uwaga. Ja nadal mam wątpliwości, czy jest we właściwym. No ale zwierzchnik uznał, że jednak tu. Choć moim zdaniem autorowi chodzi o shella w celu uploadu na chomika. Chyba, że się mylę?
Stron: 1 2