Pełna wersja: 9 czerwca: Holandia - Dania (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W sobotę 9 czerwca o 18:00 w TVP2.

Wydaje mi się, że nie będzie zaskoczenia i wygra Holandia, która zawsze pokazuje świetny futobol, a stylem gry przypomina Niemców.

Bramki
24' Michael Krohn-Dehli (Dania)

Kartki
67' Mark Van Bommel (Holandia)
78' Simon Poulsen (Dania)
81' William Kvist (Dania)

Mecz rozegrano na Metalist Stadium w Charkowie.
Sędziował Damir Skomina (Słowenia).
Ja również myślę oraz obstawiam Holandię.
Trochę skromniej niż Ty, bo 2:0 dla Holandii.
Holandia w tym meczu to faworyt, ale po Danii też się można spodziewać dobrej piłki, mój typ to 4:1 dla Holandi oczywiście :D
Zdecydowanie Holandia, aczkolwiek obawiam się Gomeza, który może bardzo namieszać w obronie Holandii...

Stawiam: 2:0 dla Kraju Tulipanów :)
Ja obstawiam na wynik 2-1 dla Holandii
Myślę że będzie 3:2 dla Holandii.
Pierwsza połowa - duże zaskoczenie. Holendrzy bez bramki, a Dania już jednego gola wdusiła. Druga połowa zapowiada się ciekawie. :)
Holendrzy nieco wybici ze swojego rytmu gry ale myślę że nadrobią straty i może paść jeszcze kilka ładnych bramek :)
Dania wygrała 1:0 ; O
Niemożliwe a prawdziwe. Brawo dla Duńczyków.
A jednak niespodzianka :) Dania - Holandia 1:0! :)