Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 10 czerwca: Hiszpania - Włochy (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W niedzielę 10 czerwca o 18:00 w TVP2.

Sądzę, że niespodzianek nie będzie i wygra Hiszpania - obecny mistrz świata i Europy w piłce nożnej, a także jeden z największych faworytów Euro 2012.

Stawiam na 3:1 dla Hiszpanii.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Hiszpania 1:1 Włochy
Remis

Bramki
61' Antonio Di Natale (Włochy)
64' Francesc Fábregas (Hiszpania)

Kartki
37' Mario Balotelli (Włochy)
66' Leonardo Bonucci (Włochy)
68' Jordi Alba (Hiszpania)
79' Giorgio Chiellini (Włochy)
84' Fernando José Torres (Hiszpania)
84' Alvaro Arbeloa (Hiszpania)

Mecz rozegrał się na stadionie PGE Arena Gdańsk.
Sędziował Viktor Kassai (Węgry).
Nie zapominajmy że Włosi też są dobrymi zawodnikami. Stawiam na 1:0 dla Hiszpani ale wydaje mi sie że będzie remis :D
Ja również sądzę, że obejdzie się bez większych niespodzianek i stawiam na 2:0 dla Hiszpanii.
Myślę że w tym meczu reprezentacja Włoch strzeli jedną bramkę a końcowy rezultat spotkania będzie wynosił 2:1 Dla Hiszpanii.
Z remisem Lucyfer trafił. ;)

Generalnie mecz mi się średnio podobał, były momenty, ale spodziewałam się większego dynamizmu i więcej bramek. Dużo zmarnowanych okazji ze strony obu drużyn, ale za to, co zrobił (albo raczej czego nie zrobił) Balotelli w 53. minucie, powinien do końca Euro siedzieć na ławce...
Wydaje mi się, że ani Hiszpanom, ani Włochom nie zależało jakoś szczególnie na wygraniu tego meczu, byleby nie przegrać, bo obie te drużyny liczą na łatwe zwycięstwa z Chorwacją i Irlandią.
Mnie ten mecz zwyczajnie nudził. Początek meczu - nudna gra, momentami przypominająca kopanie piłki na podwórku.
Pobudziła mnie dopiero pierwsza bramka. Bardzo dużo zmarnowanych szans. Balotelli... nie wiem, co o tym myśleć. Pod odebraniu piłki biegł w stronę bramki na luziku jakby był pewien, że strzeli gola.
Dużo zmarnowanych szans Torresa. Zamiast kiwać mógł próbować uderzyć.
Mnóstwo akcji podbramkowych, gdzie zamiast próbować oddać strzał na bramkę, to zarówno piłkarze Hiszpanii, jak i Włoch sobie podają piłkę.
Obstawiałem 2:0 dla Hiszpanów. Jest 1:1 ale i ten wynik mnie satysfakcjonuje.
Saibo napisał(a):Mnóstwo akcji podbramkowych, gdzie zamiast próbować oddać strzał na bramkę, to zarówno piłkarze Hiszpanii, jak i Włoch sobie podają piłkę.
No właśnie miałam takie samo wrażenie - jakby nikt nie chciał zdobyć bramki, tylko się na kolegów oglądał, kto by to za niego mógł zrobić.

Po drugim dzisiejszym meczu wygląda na to, że i Hiszpanie, i Włosi niespodziewanie będą mieli mocnego przeciwnika w grupie - Chorwację.
(10.06.2012, 22:49)MissFuneral napisał(a): [ -> ]Po drugim dzisiejszym meczu wygląda na to, że i Hiszpanie, i Włosi niespodziewanie będą mieli mocnego przeciwnika w grupie - Chorwację.

Wiele się mówiło o Chorwacji. Jak widać są bardz dobrze przygotowani do tej imprezy i mogą zrobić niespodziankę swoim kibicom w postaci wyjścia z grupy i wyeliminowania jednego z głównych faworytów do trofeum:)