Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 12 czerwca: Polska - Rosja (faza grupowa, 2. kolejka, grupa A)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1:1 obstawiam. I z Czechami robimy co chcemy. Rosja z Grecją robi powtórkę z Czechami i Czechy z Grecją remisują albo wygrywają. I wchodzimy z 5 punktami.
Blachu gratulacje za dobry typ.
Mecz mi się bardzo podobał. Raz za wynik, chociaż do końca liczyłem na tą bramkę, która da nam przewagę, no ale cóż... lepszy remis niż przegrana, a dwa za dobry mecz.
Nareszcie nasza reprezentacja nie odpuszczała drugiej połowy, tylko zaciekle atakowała bramkę rywala. ba powiem nawet, iż wydaje mi się, że druga połowa w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza.
Ostatnie minuty bardzo nerwowe by nie stracić bramki. Brawo Polacy.
Mam nadzieję, że nie spieprzymy tego i pokonamy Czechów i wyjdziemy z grupy, a nawet jeszcze dalej.
Lucyfer napisał(a):Chyba, że Tytoń się jakoś popisze w meczu z Rosją

I się popisał :) Wielkie brawa dla niego :)
:) Poprawili mi dziś humorek.
Gratuluje wytypowania wyniku :P a Polakom życzę 8-0 :D
Piękny mecz! Nie spodziewałem się tego.
Też się tego nie spodziewałam - wprawdzie obstawiałam remis, ale sama w to nie wierzyłam. ;) Mecz również mi się bardzo podobał, zagraliśmy dziś o wiele lepiej, niż z Grekami. Teraz żeby tylko ograć Czechów - myślę, że mamy duże szanse, skoro oni przegrali z Rosją, a my zremisowaliśmy. Choć z drugiej strony oni wygrali z Grecją, z którą my zremisowaliśmy... Ale jednak widać, że jesteśmy już w lepszej formie, także jestem pełna nadziei, teraz już uzasadnionej. :)