Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 13 czerwca: Dania - Portugalia (faza grupowa, 2. kolejka, grupa B)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W środę 13 czerwca o 18:00 w TVP2.

Kolejny mecz w grupie B - Dania ma już 3 punkty, Portugalia na razie bez punktów, choć sądzę, że po tym meczu wynik się wyrówna. Mam nadzieję zobaczyć w końcu popisowe bramki w wykonaniu Ronaldo. :)

Obstawiam 3:0 dla Portugalii, mojej drugiej ulubionej drużyny.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Dania 2:3 Portugalia
Zwycięża Portugalia!

Bramki
24' Pepe (Portugalia)
36' Hélder Postiga (Portugalia)
41' Nicklas Bendtner (Dania)
80' Nicklas Bendtner (Dania)
87' Silvestre Varela (Portugalia)

Kartki
29' Raul Meireles (Portugalia)
92' Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Mecz rozegrano na stadionie Arena Lwów.
Sędziował Craig Thomson (Szkocja).
No tutaj wynik chyba będzie oczywisty Portugalia 2:0 Dania :)
Oj nie wiem czy taki oczywisty będzie wynik, jednak obstawiam 2:1 dla Portugalii.
Myślę że Portugalia da radę wbić Duńczykom 2 bramki ale jedną stracą czyli 2:1 dla Portugalii.
Nie spodziewałem się takiej bojówki.
Myslałem że będzie to mecz raczej nudny, a tu było odwrotnie, na samym końcu były największe emocje :D mi się mecz bardzo podobał
Dory mecz. Od pierwszej do ostatniej minuty. Duńczycy grali do końca. Wielki respect.
Też mi się bardzo podobał i nie spodziewałam się takiej determinacji i woli walki ze strony Duńczyków. No i nie spodziewałam się takiej fuszerki w wykonaniu Ronaldo. :P Gdyby Portugalia przegrała albo nawet zremisowała i później nie wyszła z grupy, to by go rodacy chyba zlinczowali. ;)
Mecz ładny. Dużo goli. Portugalia wygrała na co liczyłem.
Widać, że Ronaldo musiał strzelić gola, żeby zaistnieć w tym meczu jednak nie wychodziło mu to zbytnio.
Ach żeby nasi tak grali z Czechami bezie bajka

Do boju Polsko
Emocje na najwyższym poziomie.
Po zwycięstwie Danii nad Holandią spodziewałem się właśnie takiego widowiska.
Doprowadzić do remisu przy sytuacji 0:2 to nie lada sztuka.
Jednak lepsi okazali się Portugalczycy w ostatnich minutach meczu.
CR7 bez popisu, spodziewałem się, że zagości na tablicy strzelców.

Pozdrawiam.