Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 14 czerwca: Hiszpania - Irlandia (faza grupowa, 2. kolejka, grupa C)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W czwartek 14 czerwca o 20:45 w TVP1.

Po tym meczu nie spodziewam się żadnych niespodzianek - Hiszpania zmiażdży Irlandię. ;)
Stawiam na 3:0 dla Hiszpanów.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Hiszpania 4:0 Irlandia
Zwycięża Hiszpania!

Bramki
4' Fernando José Torres (Hiszpania)
49' David Silva (Hiszpania)
70' Fernando José Torres (Hiszpania)
83' Francesc Fábregas (Hiszpania)

Kartki
36' Robbie Keane (Irlandia)
46' Glenn Whelan (Irlandia)
54' Xabi Alonso (Hiszpania)
76' Javi Martínez (Hiszpania)
84' Sean St Ledger (Irlandia)

Mecz rozegrano na stadionie PGE Arena Gdańsk.
Sędziował Pedro Proenca (Portugalia).
Tutaj piłka będzie cały czas na połowie przeciwnika Hiszpani :D
Oczywiście 2:0 dla Hiszpani
Hiszpania wygra, co jest chyba oczywiste.
Są faworytami w tym spotkaniu, bez dwóch zdań :)

Hiszpania 3:0 Irlandia
Spodziewałem się wygranej Hiszpanii, ale nie aż 4:0 brawo. Dobry mecz. Hiszpanie ładnie zamykali przeciwnika pod bramką. Widać było tą taką bezradność Irlandczyków pod własnym polem karnym. Trochę szkoda Irlandii.
Wielkie brawa dla kibiców Irlandii za przyśpiewki do samego końca meczu aż ciarki przechodzą.
Pięknie Hiszpania złoiła Irlandię. Hiszpanie robili co chcieli, zagrali cudownie, te krótkie podania z pierwszej piłki, Irlandczycy mogli tylko bezradnie biegać pomiędzy nimi. Czułam, że Irlandia przegra do zera, ale wyniku 4:0 się nie spodziewałam. :D
Pod koniec naprawdę mi ich było szkoda, szczególnie, że taki wspaniały doping mieli - tacy powinni być kibice!
No super mecz 4 bramki dla Hiszpanii, będzie dobrym przeciwnikiem w finale dla Niemiec :)