Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 17 czerwca: Portugalia - Holandia (faza grupowa, 3. kolejka, grupa B)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W niedzielę 17 czerwca o 20:45 w TVP1.

Portugalia z trzema punktami na koncie i Holandia - wielki przegrany tych mistrzostw, nie wygrała dotychczas żadnego z dwóch meczów grupowych. Teoretycznie istnieje jednak szansa, aby pomarańczowi awansowali - jeśli Holandia wygra mecz z Portugalią zdobywając trzy bramki przy braku trafień ze strony Portugalii, a Niemcy wygrają z Danią nie tracąc żadnej bramki, Holandia weszłaby do ćwierćfinałów z drugiego miejsca. To możliwe, ale czy realne?

Ja sądzę, że Holandia już się nie podniesie i przegra z Portugalią 1:3.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Portugalia 2:1 Holandia
Zwycięża Portugalia!

Bramki
11' Rafael Van der Vaart (Holandia)
28' Cristiano Ronaldo (Portugalia)
74' Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Kartki
51' Jetro Willems (Holandia)
69' Robin van Persie (Holandia)
92' Joao Pereira (Portugalia)

Mecz rozegrano na stadionie Metalist Stadium w Charkowie.
Sędziował Nicola Rizzoli (Włochy).
A ja bym chciał, aby Holandia wygrała 3:0 i wyszła z grupy :P
Ronaldo się w końcu obudził i zaczął strzelać bramki. ;) Cieszę się, że Portugalia wygrała - Holandia, nazywana "drużyną egoistów", w tych mistrzostwach nie pokazała zupełnie nic i nie zasłużyła sobie na awans.
Sądziłem ,że Holandia wyjdzie z tej grupy razem z reprezentacją Niemiec a tu taka niespodzianka.
Zerowy dorobek punktowy i bardzo słaba skuteczność.
Van der Vaart - bramka genialna!
Portugalia grała nadzwyczaj dobrze i CR7 też w końcu pokazał ,że umie strzelać bramki - gratulacje! :)
Brawo brawo i jeszcze raz brawo dla Portugalii. Jak widać sparingi przed EURO to tylko wpadki przy pracy i zawodnicy z Portugalii pokazali na co ich tak na prawdę stać.
Niemcy i Portugalia, takie drużyny właśnie chciałem w ćwierćifinale :)