Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Gwiazdy YouTuba - klocuch12 troll czy fenomen?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

chce Wam dzisiaj przedstawić najszybciej rozwijającą się gwiazdę yt o której
mówią wszyscy mianowicie klocucha12. Czynni użytkownicy youtuba pewnie o nim słyszeli
a jeśli nie niech zobaczą.

Ten chłopak w ciągu roku osiągnął:
17380 - widzów
3 666 801 - wyświetleń filmów

Pewnie myślicie o co chodzi, tak więc zapraszam do oglądnięcia jednego z jego "recenzji".
Recenzja pt. "Buterfeild 3 - wideorecenzja "



Jak odbieracie tego chłopaka? Jestem ciekaw, zapraszam do komentowania.
Gimbus . :/
Jego głos mnie przeraził w pierwszej chwili, ale to chyba wina mutacji, więc nie przyczepię się do tego.
Wydaje mi się, że to zwykły troll z 97 rocznika . :/
Koleś to jeden z moich ulubionych aktorów, powinien dostać Oskara :D
Cytat:Gimbus . :/

Nie rozumiem, całkiem sympatyczny chłopak. Lubię usłyszeć coś nietypowego, bo typowych recenzentów na yt jest pełno, a tu taki charakter hmm... Podoba mi się!
(25.06.2012, 23:39)Nesttle napisał(a): [ -> ]Gimbus . :/
Wydaje mi się, że to zwykły troll z 97 rocznika . :/

Chłopak ma dokładnie 13 lat więc urodził się w 1999.
Co do gimbusa, sam mam 16 lat (kończę jutro gimnazjum) i nie uważam się za jakiegoś troll'a ;)
Większość gimnazjalistów to gimbym, ale nie wszyscy.
(28.06.2012, 18:05)Sebastian napisał(a): [ -> ]Chłopak ma dokładnie 13 lat więc urodził się w 1999.
Co do gimbusa, sam mam 16 lat (kończę jutro gimnazjum) i nie uważam się za jakiegoś troll'a ;)

Mój wiek, hehs .
Uważam tylko, że on stara się udawać, że jest śmieszny i wesoły, a na prawdę robi z siebie za przeproszenieem idiotę . xd

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam .
Ja jestem za :) Wszystko fajnie opisuje i mozna się przybliżyć do jakiejś gry z jego recenzji.
Co prawda głos i akcent ma jaki ma ale licza się chęci... za 3-4 lata jeśli mu się to nie znudzi, będzie mial na prawdę dobre filmiki :)