Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Podsumowanie meczu

Wynik
Czechy 0:1 Portugalia

Bramki
79' Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Kartki
26' Nani (Portugalia)
27' Miguel Veloso (Portugalia)
90' David Limberský (Czechy)

Mecz rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Sędziował Howard Webb (Wielka Brytania).
Cech i Rosicky vs. ... cała Portugalia z CR7 na czele!
Portugalia rozkręca się powoli i jestem zdania iż Czesi po tym meczu wrócą do domu z wynikiem 3:0 dla Portugalczyków.

Pozdrawiam.
Też mi się tak wydaje, Czechy tak jak Grecja wyszły z wyjątkowo słabej grupy, gdyby były w grupie z silniejszymi zespołami, nie miałyby szans.

Obstawiam tak jak Hans, 3:0 dla Portugalii.
2:1 dla Portugalii
Czesi na początku mieli może małą przewagę (mniej więcej do połowy pierwszej połowy), ale nic nie zdziałali. Przebieg meczu był do przewidzenia, choć trochę rozczarował, spodziewałam się większej przewagi Portugalii. Ronaldo miał dzisiaj pecha - dwa razy trafił w słupek. Ale mecz mi się podobał. Jutro raczej też nie będzie niespodzianki. :)
No jak by Czesi wykorzystali ta sytuację w pierwszych minutach meczu, to może by ich to uskrzydliło no, ale trudno wygrała lepsza drużyna :)