Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 28 czerwca: Niemcy - Włochy (drugi półfinał)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drugi półfinał Euro 2012

28 czerwca, godz. 20:45

Transmisja w TVP2

[Obrazek: 2p.JPG]

1 : 2

Zwyciężają Włochy!


Włochy awansują do finału

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Niemcy 1:2 Włochy

Bramki
20' Mario Balotelli (Włochy)
36' Mario Balotelli (Włochy)
92' Mesut Özil (Niemcy)

Kartki
37' Mario Balotelli (Włochy)
61' Leonardo Bonucci (Włochy)
84' Daniele De Rossi (Włochy)
89' Thiago Motta (Włochy)
94' Mats Hummels (Niemcy)

Mecz rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Sędziował Stephane Lannoy (Francja).
2:1 dla Niemiec
1:0 dla Niemiec. Mecz na pewno będzie ciekawy i trzymał w napięciu. :)
1:0 dla Niemców

I finał będzie taki jak 4 lata temu Hiszpania - Niemcy
Wtedy przypomnę wygrała Hiszpania 1:0 po strzale Torresa, czy będzie rewanż za ostatnie mistrzostwa Europy ?
(28.06.2012, 15:49)Lucyfer napisał(a): [ -> ]czy będzie rewanż za ostatnie mistrzostwa Europy ?
Hola hola, najpierw Niemcy muszą wyeliminować Włochów co łatwe nie będzie a dopiero potem mogą myśleć nad finałem z Hiszpanią i zrewanżowaniem się.
Tak jak w ostatniej edycji Ligi Mistrzów, Real i Barca tak się napalili na finał że zapomnieli wygrać półfinałów :)
Kolejny mecz z serii faworyt zawodzi. Jestem zadowolony z wyniku. Włosi zagrali dobry mecz. Nie poznałem natomiast reprezentacji Niemiec.
Obrona była bardzo dziurawa co Włosi umieli dobrze wykorzystać. Spokojnie wynik końcowy mógł wynieść 4:1 dla Włoch. Dobra gra ofensywna i defensywna Włoch. Dobry atak Niemiec natomiast obrona coś się popsuła.
Obstawiałem Włochy i zasłużona wygrana.
Saibo napisał(a):Kolejny mecz z serii faworyt zawodzi.
Zaskakująco dużo jest takich meczy na tym Euro, ale to prawda. Z reguły faworyt przegrywa. Coś o tym wiemy.
Jestem załamana. :(
Ja jednak nie uważam, że Włosi byli jakoś bezapelacyjnie lepsi, powiedziałabym wręcz, że w ataku lepsi byli Niemcy, robili większy pressing, praktycznie większa część meczu rozegrała się na połowie i pod bramką Włochów - a im wystarczyły dwa szybkie wypady i tu rzeczywiście obrona niemiecka się nie popisała. Niemcy generalnie stwarzali więcej sytuacji, a że nie udało im się ich przekuć na wynik meczu - cóż, zabrakło trochę szczęścia i precyzji, z której słynie drużyna niemiecka... I przede wszystkim rewelacyjny Buffon popsuł Niemcom szyki.
Chyba nikt się nie spodziewał ,że po pierwszych 45 min spotkania rep. Niemiec będzie wchodziła do szatni z wynikiem 0:2...
Brak zgrania w obronie, niecelne podania... na 14 cornerów ok. 10 wleciało idealnie na obrońcę Włoch.
Złe ustawienie, nie ten skład :/

Natomiast Włosi zagrali i tak słabo, mieli 2 lub 3 sytuacje 'sam na sam' i nic z tego nie wyszło.
Balotelli - świetny mecz, gratulacje.

Szykuje się ciekawy finał :>
VIVA Italia :) Włochy Mistrzem Europy.
Dla Niemców to było i tak za wiele ha.