Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Żegnam wszystkich. :) / Witam ponownie. :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszyscy użytkownicy forum najczęściej się witają, a ja - odmieniec - żegnam się . : )

Więc co mogę napisać ? Po prostu żegnam wszystkich.
Poznałam tu kilku miłych ludzi i trochę przykro będzie mi tu nie wchodzić, żeby czasem pogadać, więc raz na jakiś czas może i wejdę, ale raczej nie będę pisać postów. :(
Wszystko wyjaśniam w obrazku.

Pewnie niektórzy go widzieli, bo jest też umieszczony w mojej sygnaturze .

[Obrazek: okpng_rsqerpa.png]

To pa . :)

[Obrazek: Bez-nazwy_rsqerpq.gif]

NIE BYŁO MNIE AŻ PÓŁ DNIA, GRATUULACJE DLA MNIE .
POWRACAM . :/

Zbyt szybko podemuję decyzje . Rumiany

Zatęskniłam za forum . xd
Lubię tu przesiadywać . :D
Spodziewajcie się kilku tutoriali graficznych, nad którymi właśnie pracuję . :)
Ehh Nestlle nie żartuj sobie nawet. Odchodzisz bo jakaś niezrównoważona kobieta mówi co jej ślina na język przyniesie? Daj spokój i zapomnij o tym;)
Podjęłaś poważną decyzję i ja to szanuję, lecz uważam że nie ma się co łamać (ja bym to olał i żył dalej), więc się nie poddawaj. Będzie nam cie brakować tym bardziej, że mało jest na forum dziewczyn:)

ps. No to życzę wspaniałych wakacji i wypoczynku :)
W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych. Jeśli rzeczywiście odchodzisz, to żegnam cię, ale nie daj się złamać, bo to oznaka słabości, a kobiety muszą być silniejsze od facetów.


:placz
Nie znam cię ale jeżeli rzeczywiście kończysz ze względu na inną osobę to szkoda, ja nie zwracałbym uwagi na jakieś zaczepki :P
swordancer napisał(a):W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych
Dokładnie :)
swordancer napisał(a):W internecie nie ma co zwracać uwagi na innych.
Nic dodać nic ująć. Liczę, że zmienisz zdanie.
Witaj cieszę się, że wróciłaś i przemyślałaś nasze odpowiedzi. Nie ma się co przejmować trzeba mieć na niektóre sytuacje wyj....e.

Teraz możesz się ponownie przywitać :D :D