Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Sprzedam Chomika bzyku.leeds !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , mam na sprzedaż wartościowego chomika , a mianowicie bzyku.leeds
Chomik jest dość popularny , ale niestety nie jest on reklamowany , z tydzień temu go reklamowałem , to dochodziło dziennie pod 600 odwiedzin i ok. 25 online.
Kupiłem do niego menu które się dobrze prezentuje , które kosztowało 350.000 pkt
Dorzucam do niego również reklamę wartą 40.000 pkt.
Daję wam również do niego kod html do takiego ''małego menu'' do wklejenia w opcjach głównych , za które zapłaciłem 70.000 , hmm... za to wszystko wychodzi ponad 450.000 pkt
Chcę za niego minimum 500.000 pkt , dlaczego ?
Ponieważ chomik jest zaprzyjaźniony z chomikiem azazelangel2000 (wszystkie możliwości jakie bzyku.leeds ma wobec azazela podaję po kupnie chomika na PW)
Dużo w niego zainwestowałem
Widać go dużo w strefach vip.
Proszę przebijać cenę 500.000 pkt , niżej nie zejdę , przykro mi :)
Pozdrawiam
Jak na razie nie widzę tego menu ...
A może dać screeny z pkt, które dostajesz :]
ale którego menu nie widzisz ? ;)
bo kod daje po kupnie ;)
zysk jest mały...
bo nie reklamuje , przy reklamie dziennie ok. 20.000
już daję screena.
zapomniałem dodać , chomik maniac jeszcze ważny 3 tygodnie = 40gb transferu

screeny dałem z końca czerwca, codziennie dostaję punkty , ale w lipcu przelewałem pkt na inne chomiki , więc jak bym dał z lipca , to by były same minusy :)
http://s6.ifotos.pl/img/dydasjpg_rahnxer.jpg
Wszystko ładnie, tylko skąd mam wiedzieć że nie przeleje punktów jakiemuś oszustowi który podaje się za chomika bzyku ?

Chętnie dam za chomika 500 000 pkt.
po co miałbym się podszywać jako bzyku ?
jak chcesz kupić , to napisz na PW bzyku.leeds to sobie popiszemy jak nie wierzysz :)
A masz coś swojego uploadu?
Jesli tak to napisz ile.
nie mam upu własnego.
Do chomika posiadasz jakiegoś bota ?
Tak , chciałbym odświeżyć temat , ponieważ na tygodniu kupiłem Chomik-Sendera , jak wszyscy zapewne wiedzą , wartego 750.000 pkt
Proszę pisać ile mi z Senderem oferujecie za chomika. :)