Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Niebezpiecznie na odskok.pl?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziwny komunikat jednego z użytkowników.

[Obrazek: 98751038.th.png]
Dobre, a miałem się rejestrować uff

Karol

(07.03.2011, 13:20)Sylwek150c napisał(a): [ -> ]Dobre, a miałem się rejestrować uff

Lepiej powiedz gdzie nie jesteś zarejestrowany ? Hehehe dobre , no to ładnie :)
Ja jestem tam zarejestrowany od dawna i nigdy nie widziałem takiego komunikatu. Nigdy nie miałem problemu z tamtą witryną.
Może nie miałeś komunikatu bo masz słabego anty wirusa?

mabud73

Czyżby dziury w zabezpieczeniach "odskoku"? Nie mam tam konta i widzę że chyba to moje szczęście.
Oj Sylwek nie przesadzaj. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
Antywirus ma tu tyle wspólnego co piernik do wiatraka.

Po prostu jakiś czubek podał stronę odskok.pl jako potencjalnie niebezpieczną i tyle.
Google teraz rozpowszechnia błędne informacje na prawo i na lewo ukazując komunikat.
Bo gdzieś tam jest link do zarażonej strony a to tak jakbym teraz umieścił tutaj ten link.
Od razu każdy nowy użytkownik otrzymywał by komunikat o możliwym zagrożeniu.
I forum długo by nie funkcjonowało bo użytkownicy przeglądarki Google Chrome
mieli by zablokowany dostęp właśnie takim komunikatem.

Forum odskok.pl na tym traci przez co my zyskujemy nowych użytkowników
bo nasze forum jest bezpieczne i opiera się na takiej samej tematyce wokół chomików.

Mam tylko nadzieję że nikt z naszego składu nie majstrował
tam u naszej konkurencji czego wynikiem jest ten komunikat.

Pozdrawiam :D:D:D
Masz moje słowo, że nikt w tym nie maczał palców.
Byłem na odskoku żeby sprawdzić jednego usera i tak się złożyło, że w tym momencie w SB moderator przesłał linka do tego screena.

scarab

W czerwcu było to samo. Znowu jakiś "inteligentny inaczej" zgłosił tę stronę. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby się tak bawić! Może to zemsta jakiegoś zbanowanego?

P.S.
(07.03.2011, 23:55)CzekoladowyBaron napisał(a): [ -> ]Masz moje słowo, że nikt w tym nie maczał palców.
Byłem na odskoku żeby sprawdzić jednego usera i tak się złożyło, że w tym momencie w SB moderator przesłał linka do tego screena.

Sprawdzanie userów? :OO
identyczny komunikat pojawił mi się kiedyś jak miałem antywirusa avast i chciałem pobrać plik udostępniony przez znajomego na przyklej którego już nie ma :(
też jestem na odskoku zarejestrowany i nie widziałem tego komunikatu
Stron: 1 2